Serie B: AC Cesena vs. Modena


Ciekawie zapowiada się ostatni, niedzielny pojedynek w Serie B. Mianowicie do walki podejdą zespoły AC Ceseny oraz Modeny. Gospodarze pragną walczyć o awans do elity we Włoszech. Natomiast ich przeciwnicy będą bronić się przed spadkiem. Komu uda się zdobyć komplet oczek?

AC Cesena obecnie plasuje się na dziewiątym miejscu. Są zatem tuż za strefą play-off, która może dać im awans do Serie A. Gospodarze to dość specyficzna drużyna. W ostatnich tygodniach przegrali tylko dwukrotnie. Ostatnie trzy kolejki to natomiast dwa bezbramkowe remisy, a i również łatwy triumf nad fatalnie grającą Regginą. Dzisiaj będą lekkimi faworytami.

Wśród gospodarzy najskuteczniejszym zawodnikiem jest doświadczony Succi. Strzelił on cztery bramki co ostatecznie nie ukazuje gospodarzy jako zespół bramkostrzelny. Dzisiaj ponownie będą grać dość defensywnie, choć rywal minimalnie słabszy to na pewno celem będzie zdobycie trzech oczek. Trener Bisoli będzie musiał mocno popracować by dzisiaj jego zespół zwyciężył.

Modena to natomiast zespół z drugiej części tabeli. Zajmują 17. miejsce w tabeli, co ostatecznie jest miejscem tuż nad strefą barażową. Nie mają jednak przewagi, a co za tym idzie muszą się pilnować. Zespół gości przechodzi jednak kryzys. Przegrali cztery spotkania z rzędu. Ponadto w tym czasie zdobyli zaledwie jednego gola. Dzisiaj rywal jest również mocno defensywny co może sprawić, iż ponownie gola nie zdobędą.

Ostatnie spotkania obu zespołów to zazwyczaj przewaga własnego boiska. Mianowicie kto grał w roli gospodarza, ten wygrywał. Dzisiaj ponownie scenariusz może się powtórzyć. Gospodarze są silniejsi, ale mankamentem jest mała skuteczności. Gości również nęka ten sam problem. Spodziewamy się zatem małej liczby goli.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 2.5 gola, 1.62 Unibet