Serie B: Bari vs. Brescia


     Pojedynek dwóch zespołów, które nieco zawodzą w tym sezonie czeka nas dzisiejszego wieczora. W Serie B zmierzą się ze sobą ekipa AS Bari z Brescią Calcio. Nie ma tutaj zdecydowanego faworyta, zapowiada się równe, ciekawe widowisko. Warto jednak przypomnieć, że pulą tutaj są 3 punkty i każdy z zespołów będzie mocno walczył by je zdobyć.

     AS Bari to ekipa, która zajmuje aktualnie miejsce trzynaste i nie jest to zbyt satysfakcjonujący wynik dla gospodarzy. Forma w kratkę. Przeplatają wygrane z porażkami. W ostatnim czasie przegrali z Juve Stabią i Veroną, czyli z ekipami wyżej notowanymi. Pokonali natomiast Pro Vercelli i Vicenzę, zespoły, które również są poniżej optymalnego poziomu. Dzisiaj gospodarze muszą jednak ukazać, że stać ich na więcej niż zwycięstwa nad słabszymi zespołami. Kadrowo gospodarze dzisiaj wyglądają dobrze. Najważniejsze dla fanów Bari jest to, że zagra Caputo, który jest najlepszym strzelcem zespołu. Brescia Calcio jak na razie sprawia nie lada zawód. Mieli walczyć o awans, a na razie są zwykłą, średnią drużyną. Powinni zacząć ogarniać jeśli wciąż aspirują do awansu. Po tym jednak jak mieli świetną passę kilku spotkań bez porażki pokonując między innymi ekipę Lanciano i Modenę, polegli w Novarze aż 2:4. Zagrali fatalne spotkanie ze spadkowiczem z Serie A. W dodatku w tym spotkań czerwień ujrzał Mitrović (6/0 napad). Nie jest on może skuteczny, ale jednak przydaje się na boisku. Ważną informacją jest to, że zagra dzisiaj Caracciolo po stronie gości, który strzelił już 5 bramek.

     H2H jest bardzo wyrównane. Oba zespoły w spotkaniach między sobą grają dość otwarty futbol, pada dużo goli i to może być dzisiaj tropem. Nie warto grać 1x2, ale na pewno warto spróbować zagrać na wysoką liczbę bramek. Kurs na zakład powyżej 2.5 gola jest bardzo atrakcyjny i warty uwagi po lekkiej stawce.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 2.15 Unibet