Serie B: Empoli vs. Bari


Ciekawe starcie w niedzielny wieczór w Serie B. Zespoły, które w tej chwili mają zupełnie inne cele będą się ze sobą mierzyć. Walczące o awans do Serie A Empoli podejmie walczące o utrzymanie Bari. Zatem mecz o ogromną stawkę dla obu zespołów. Żadnej nie satysfakcjonuje remis, choć goście na pewno nim nie pogardzą.

Gospodarze dzisiejszego meczu grają bardzo dobry sezon. Są na czwartym miejscu i bez kłopotów powinni zająć miejsce w strefie barażowej o awans do Serie A. Mają chęci gry w elicie. Empoli jest też w bardzo wysokiej formie. Nie przegrali od końca stycznia. To bardzo dobry wynik. Ponadto w ostatnim czasie potrafili pokonać Modenę, Varese czy też Brescie, czyli zespoły z najwyższej półki w tej klasie rozgrywkowej.

Empoli ma swojego lidera, którego dzisiaj na pewno ujrzymy na murawie. Jest nim Tavano, który jest najlepszym strzelcem w zespole i jest kręgosłupem w drużynie. Dzisiejszy mecz gospodarze zagrają pełnym składem, co dodatkowo motywuje zespół.

Goście z Bari niestety większą część sezonu grał fatalnie. Niemniej w ostatniej części sezonu radzą sobie ponad przeciętnie i widać, że chcą się utrzymać. W końcu aktualnie zajmują dopiero dziewiętnaste miejsce, a chcą wyjść ze strefy spadkowo-barażowej. Na szczęście ich gra wygląda bardzo dobrze w ostatnim czasie. Nie przegrali od czterech spotkań, z czego w aż trzech zdobyli komplet punktów. Pokonali między innymi dużo silniejszą Padovą. Zespół jest bardzo zdeterminowany by się utrzymać. W Bari w ryzach zespół trzyma Caputo, który także dzisiaj zagra. Naszym zdaniem będzie to bardzo zaciekły bój.

Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 3:2 dla Empoli. Wtedy jednak Bari było bez formy. Dzisiaj oba zespoły są w bardzo dobrej dyspozycji i naszym zdaniem to jest kluczowa informacja. Powinno to być spotkanie otwarte i bojowe. Typujemy powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu, ponieważ obu ekipom zależy na trzech oczkach i spotkanie powinno przebiegać w bardzo szybkim i otwartym tempie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.85 Unibet