Serie B: Novara vs. Brescia


     We włoskiej Serie B sezon ciągle trwa i nie ma żadnych przerw na reprezentacje. Dzisiaj wieczorem dojdzie do bardzo interesującego pojedynku. Novara podejmie na własnej murawie zespół Brescii. Obie ekipy jak na razie prezentują dwa różne poziomy. Czas jednak się ocknąć i zacząć grać, przynajmniej tak powinien zrobić dzisiejszy gospodarz.

     Novara, ex zespół z Serie A, boryka się aktualnie z kłopotami. Zajmują zaledwie 17te miejsce w tabeli, tuż nad strefą barażową co nie wróży dobrze. Ostatnio również mają kiepską formę. Po tym jak zdołali ugrać po punkciku z Veroną i Juve Stabią, wygrali ze Spezią, co miało dodać skrzydeł dzisiejszym gospodarzom. Ostatnie dwa mecze jednak przegrali. Najpierw z Ternaną, a w ostatniej kolejce ze słabszą Regginą. W kadrze jednak są nieco lepsze nastroje, ponieważ po zawieszeniu wraca Alhassan (7/1 pomoc). Warto także wyróżnić bardzo dobrego napastnika, Gonzaleza (8/5). Nie wiadomo jednak czy dzisiaj zagrać będzie mógł Mehmeti (3/3 atak). Rywal Novary to Brescia. Goście są w dużo lepszej kondycji, zajmują 7me miejsce i są jedną pozycję niżej od baraży, które mogą umożliwić awans do Serie A. Brescia jest w bardzo dobrej formie, w 5 ostatnich pojedynkach nie przegrali. Ich forma zaczęła się od remisów z Padovą 0:0 i Vicenzą. Potem udało się wygrać z Modeną 2:1, a w kolejnym pojedynku zremisowali z tragicznie spisującym się Empoli. Tydzień temu natomiast pokonali Lanciano 2:0. Brescia ma całkiem niezłą kadrę. Ostatnio warto wyróżnić napadziora, Carracciolo, który zdobył 3 gole w 8iu spotkaniach.

     Oba zespoły jak wspomniałem grają na dwóch różnych poziomach. Jednak to gospodarze są w tej chwili w dołku i potrzebują pilnie punktów. Mają na pewno na to szanse, szczególnie z Alhassanem na boisku. Stąd też polecam zakład na wygraną gospodarzy, warto jednak zabezpieczyć się w przypadku remisu, by uzyskać zwrot.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln w Unibet!

Typ: Novara (DNB), 1.56 Unibet