Serie B: Reggina vs. Livorno


     Bardzo ciekawy mecz przed nami dzisiejszego wieczora. W Serie B, dojdzie do konfrontacji zespołów, które grają piłkę na dwóch różnych poziomach. Reggina na swoim stadionie zmierzy się z Livorno. Mecz ten powinien być pojedynkiem walki o każdy punkt, oba zespoły mają inne cele na ten sezon, ale w tym meczu cel dla obu będzie jeden – zwycięstwo.

     Reggina to w tej chwili 19ty zespół Serie B – są już w strefie barażowej o utrzymanie i o jedną pozycję nad strefą bezpośredniego spadku. Forma zespołu to katastrofa, 2 remisy, 1 wygrana i 5 porażek. Jest jednak mała nadzieja, bo to właśnie w ostatnim meczu wygrali. Wcześniej seria 3 porażek, ze: Spezią, Padovą i Virtusem Lanciano. A tydzień temu za to pokonali Novarę, co było bardzo ważną zdobyczą. Zespół boryka się z problemami od kilku sezonów, ale nie mogą sobie pozwolić na spadek niżej. W dzisiejszym meczu dobrą nowiną jest to, że do kadry po zawieszeniu powraca, Armellino (5/0 pomoc). W kadrze nie ma jednego lidera co też może być ostatecznie kłopotliwe. Livorno przyjeżdża do Regginy po 3 punkty. Są w tej chwili drugą siłą Serie B i marzą o powrocie do najwyższej klasy rozgrywek. Jest to możliwe, ponieważ mają solidną kadrę. Forma jednak była genialna, ale ostatnio doznali sromotnej porażki. Przed nią jednak wygrywali z Crotone czy Empoli, remisowali z Cittadellą. Poza tym jednak polegli z Modeną i w ostatniej kolejce ze Spezią aż 1:5!!!! I to na własnej murawie. Takie spotkania obniżają morale i to dość poważnie. Goście dzisiaj zagrają bez zawieszonego Mazzoniego – to podstawowy golkiper. To ogromna strata i widać to było przez 79 minut ostatniego meczu.

     Dzisiaj Reggina stoi przed ogromną szansą drugiego zwycięstwa w lidze z rzędu. Są w stanie to zrobić, szczególnie, że goście dzisiaj jeszcze mogą być w kryzysie. Szczęście jest blisko trzeba tylko wykorzystać szansę. Stąd też warto zagrać wygraną gospodarzy z zabezpieczeniem, w przypadku remisu, zwrot.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Reggina (DNB), 1.76 Unibet