Serie A: Bologna vs. Lazio Rzym


     Dość interesujące spotkanie przed nami na zamknięcie szesnastej kolejki Serie A. Pojedynek dwóch zupełnie różnie spisujących się drużyn, które mają zarazem inne priorytety. Broniąca się przed spadkiem Bologna podejmie u siebie walczący o co najmniej Ligę Europejską - Lazio Rzym. Będzie to dość istotny mecz dla obu klubów. Który z nich jest w stanie wygrać?

     Bologna to drużyna, która zawodzi w tym sezonie. Zajmują dopiero siedemnaste miejsce i są tuż nad strefą spadkową, mają jednak tyle samo punktów co zespół niżej - 14. Bologna jednak jest ostatno w lepszej dyspozycji, ponieważ wygrali aż 3 z 5 spotkań - pozostałe przegrali. Skromne porażki, po 0:1 ponieśli z Torino i Sampdorią. Walczyli jednak do upadłego i pechowo przegrywali. Zwycięstwa natomiast są istotniejsze. Pokonali Palermo (3:0), w Coppa Italia ograli Livorno, a ostatnio zwyciężyli z Atalantą 2:1. W zespole gospodarzy jednak jest coraz lepiej kadrowo, wróciło sporo kopaczy. Niemniej wciąż brakuje Nataliego (4/0 defensywa) oraz Curciego (2/0 bramkarz). Są to już niezbyt kłopotliwe braki. Zespół ma świetnych zawodników, którzy w końcu zaczynają grać, jak np. Gabbiadini czy Gilardino

     Lazio Rzym to drużyna, która jest w czołówce, jednak przez niefrasobliwe wpadki nieco stracili do Juventusu (9 punktów różnicy). Są jednak na szóstej pozycji i wciąż mają sporo ambicji. Lazio jest wraca też do swojej stabilnej formy. Po remisach z właśnie Juventusem i Tottenhamem (po 0:0) przyszła seria zwycięstw. Wygrali z Udinese, Parmą, a ostatnio w Lidze Europejskiej przypieczętowali awans ogrywając 4:1 Maribor. Awansowali z pierwszego miejsca. Dzięki temu morale zespołu są bardzo wysokie i dzisiaj nastawiają się tylko na jedno - na wygraną. W zespole jest jednak kilka absencji. Nie zagrają: Zarate oraz Brocchi. Mają jednak na tyle szeroką kadrę, że spokojnie sobie radzą bez nich od dłuższego czasu. W świetnej dyspozycji jest Klose, a i ostatnio Floccari pokazał na co go stać, może i dzisiaj dostanie szansę?

     H2H wyrównane. W Bolognii jednak to ostatnio Lazio wygrało 2:0. Goście są w lepszej dyspozycji i jeśli dzisiaj nie zlekceważą przeciwnika to spokojnie powinni wygrać. Bologna to zespół, który przeplata lepsze występy z gorszymi. Dzisiaj powinien być ten gorszy. Kurs na gości jest atrakcyjny, dlatego też warto pójść w ich stronę.

Zarejestruj się  i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Lazio wygra, 2.50 Unibet