Serie A: Bolonia vs. AS Roma


Jednostronna konfrontacja w Serie A przed nami. Do rywalizacji podejdzie bowiem walcząca o utrzymanie Bolonia z ekipą bijącą się o tytuł mistrzowski, AS Romą. Obie drużyny dzieli spora przepaść punktowa, jak i miejscowa. Niemniej Rzymianie tracą czasami punkty w dość dziwny sposób, zatem nie można skreślać gospodarzy.

Bolonia (@ 7.75) to drużyna, która będzie rywalizować o utrzymanie się w lidze. Zajmują bowiem dopiero szesnaste miejsce w tabeli i mają jedynie dwa oczka przewagi. Gospodarze to dość chimeryczny zespół, aczkolwiek potrafili zemisować z Napoli na początku roku (2:2). Ostatnio jednak dwie porażki jeden sukces przeciwko przeciętnemu Torino. Wiele zależy od formy doświadczonego Bianchiego.

AS Roma (@ 1.47) to vice lider tabeli w Serie A. Widać, że spora liczba inwestycji opłaciła się i to zdecydowanie. Muszą jednak budować przewagę nad goniącym ich zespołem z Neapolu. Forma Rzymian jest jednak bardzo korzystna. Otóż w ostatniej kolejce wygrali 3:0 z Sampdorią i będą dzisiaj mocno podbudowani tym triumfem. Są kandydatami do triumfu dzisiaj i na pewno ich stać na niego.

Przyjezdni to bardzo dobrze zorganizowany i skonstruowany kolektyw. Aż sześciu zawodników ma na swoim koncie minimum pięć goli. Najważniejszymi postaciami są jednak tacy kopacze jak niezwykle doświadczony Francesco Totti, który motywuje zawodników i jest ikoną swojej drużyny. Ponadto młody Strootman jako playmaker robi swoje, a i w napadzie widać świetnie spisującego się Ljajicia, który powinien dzisiaj zagrać.

Ostatnie cztery konfrontacje pomiędzy tymi drużynami to dość równa rywalizacja. Obie drużyny odniosły po jednym triumfie, a i padły dwa remisy. Wcześniej jednak to Roma dominowała. A i warto dodać, iż pierwszy mecz w tym sezonie padł łupem drużyny ze stolicy i to aż 5:0. Dzisiaj również goście powinni być górą, a i powinni też trafić co najmniej dwukrotnie do bramki swoich przeciwników.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Roma powyżej 1.5 gola @ 1.53 Unibet