Serie A: Chievo vs. Bologna


Mecz dwóch, słabo grających ekip w Serie A przed nami. Będzie to pojedynek na finisz 11. kolejki. Chievo Verona pojedzie dzisiaj do Bolonii. Gospodarze pragną odbić się od dna. Niemniej przyjezdni również muszą uważać, by na takowe nie spaść.

Bolonia od lat spokojnie utrzymuje się w lidze. Obecnie jednak nie będzie to łatwe zadanie. Zajmują 16. miejsce i balansują na krawędzi, mają zaledwie dziewięć oczek na koncie. Gospodarze jednak mają w ostatnim czasie dość optymistycznie wyglądające wyniki za sobą. Wygrali dwa mecze w Serie A i dzięki temu odbili się od dna. Zatem dzisiaj morale na pewno poprawione.

Kadrowo gospodarze wyglądają bardzo słabo. Na liście absencji widnieje aż sześć nazwisk. Między innymi takie postacie jak: Natali (7/1 obrona)Cech (6/0 obrona), czy też Mantovani (7/0 obrona). Zatem jak widać linia obrony jest mocno osłabiona. Ławka nie jest szeroka i ciężko będzie dzisiaj defensywie stanąć na wysokości zadanie. Jedynym plusem jest to, że grają z bardzo słabym zespołem.

Chievo Verona gra aktualnie bardzo nieskuteczną piłkę. Są na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie czterema punktami na koncie. W razie wygranej, będą jednak w stanie wskoczyć o pozycję wyżej w tabeli. Goście jednak są w beznadziejnej formie. Przegrali aż sześć spotkań z rzędu i ciężko będzie im się odbić od dna. Ponadto zabraknie podstawowego defensora, Drame (9/0). Sytuacja nie jest najlepsza w drużynie Chievo.

W poprzednim sezonie, to Bologna wygrała na swoim terenie. Zdominowali przeciwnika i rozbili Chievo aż 4:0. Ogółem, gospodarze czują się dobrze na swoim boisku przeciwko Veronie. Liczymy, że wygrają swój trzeci mecz z rzędu i uspokoją fanów.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bolonia wygra, 2.10 Unibet