Serie A: Fiorentina vs. Inter Milan


Hit we włoskiej Serie A. Dwa świetnie grające zespoły zagrają ze sobą. Walka o Ligę Mistrzów jest tutaj najwyższym celem, który jest w zasięgu obu zespołów. Fiorentina podejmie na własnej murawie Inter Mediolan. Mocne zespoły, przez co zapowiada się bardzo emocjonujący mecz. Która z ekip jest w stanie zdominować rywala?

Zespół z Florencji walczy o Ligę Mistrzów, w końcu od lat ich nie widzieliśmy w tym prestiżowym turnieju. Mają ogromny potencjał i na pewno stać ich na to by walczyć o powrót na salony. Aktualnie zajmują jednak szóste miejsce i potrzebują wygranej. W dodatku ostatnia forma jest wręcz fatalna - nowy błysk jest potrzebny tej drużynie. Na ostatnie cztery mecze wygrali jedynie z Parmą, a to żaden wyczyn. Poza tym przegrywali z Juventusem oraz Catanią. Dzisiaj rywal z wyższej półki i wygrana przydałaby się by odbudować morale zespołu.

Gospodarze zagrają bez kilku kopaczy w dzisiejszym meczu. Najistotniejszą absencją będzie natomiast Mati Fernandez (15/0 pomoc). Jego brak może być widoczny podczas meczu. Poza tym może i Wolski dostanie szansę? Choć to akurat dość mało prawdopodobne.

Inter również spisuje się nieźle, choć jednak spodziewano się nieco więcej po tej drużynie. Zespół gości bowiem nie ma większych szans na tytuł, a i będą mieli problem z awansem do Ligi Mistrzów. Miejsce piąte nie jest jednak koszmarne, a i strata do trzeciego Lazio nie jest wysoka. Mimo to nie grają porywającego futbolu. Forma również przeciętna. Ostatnie dwa mecze jednak wygrali - w końcu! Pokonali w Serie A Chievo, a w Lidze Europejskiej spokojnie pokonali Cluj i są pewni awansu do kolejnej fazy turnieju.

Lista kontuzjowanych jest dłuższa u gości. Nie wystąpią: Chivu (5/1 obrona)Samuel (13/1 obrona)Mudingayi (9/0 pomoc)Milito (20/9 napad)Obi (2/0 pomoc). Jak widać są to istotne straty i mogą przyczynić się do porażki z Fiorentiną.

Inter w ostatnich latach bardzo lubi grać z Fiorentiną, zdecydowanie większą część spotkań wygrali. Dzisiaj to jednak Fiorentina powinna przełamać tę fatalną serię. Mają na pewno silniejszą kadrę w tym momencie, ze względu na braki kadrowe gości. Typujemy zatem wygraną Fiorentiny.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Fiorentina wygra, 1.90 Unibet