Serie A: Fiorentina vs. Sampdoria


     Dzisiaj mamy wiele emocji związanych z Serie A. Cały dzień i sporo spotkań. Wieczorem jednak powinno dojść do bardzo ciekawej batalii. Fiorentina podejmie u siebie, zespół Sampdorii Genua. Gospodarze walczą o to by goniś czołówkę. Mają w tym sezonie realne szanse na tytuł, lecz muszą wciąż mieć się na baczności. Czy i dzisiaj zwyciężą?

     Fiorentina gra w tym sezonie bardzo ciekawą i równą piłkę. Aktualnie zajmują 3 miejsce i tracą 7 punktów do lidera. Po dzisiejszym meczu chcą mieć jedynie 4 punkty straty. Jest to w zasięgu byłej drużyny Boruca. Ostatnia forma drużyny z Florencji jest świetna. Wygrali aż 4 na 5 pojedynków, a jeden zremisowali. Remis ugrali w Turynie z Torino - był to zacięty mecz. Wygrywali natomiast z takimi ekipami jak: Cagliari, Milan, Atalanta, a ostatnio ograli w pucharze Włoch - Juve Stabię. Gospodarze mają stabilną formę, ale i zespół jest bardzo solidny. Ostatnio odnalazł się El Hamdaoui, który zaczyna trafiać. Dzisiaj spore brzemię na jego barkach. Wciąż nie gra bowiem Jovetić, a także i Toni dzisiaj nie wystąpi. Poza tymi ważnymi snajperami nie zobaczymy też Ljajicia - kolejny napadzior. Są to ogromne straty i dzisiaj wystąpi jeden atakujący z prawdziwego zdarzenia.

     Sampdoria Genua gra przeciętnie w tym sezonie i przez to zajmują dopiero trzynaste miejsce. Celem drużyny jest jednak to by się spokojnie utrzymać, a jak na razie wygląda na to, że uda im się spełnić ten cel. Ostatnia forma to taka sinusoida - po serii porażek zaczęli wygrywać. Najpierw przegrali 3 mecze z rzędu. Ich pogromcami byli: Inter, Atalanta oraz Palermo. Ostatnimi czasy rola nieco się odwróciła i zaczęli wygrywać. Pokonali Genuę w derbach, a w poprzedniej kolejce ograli Bolognię. W zespole zaczął strzelać dość nieoczekiwanie, pomocnik Poli, który jest bohaterem dwóch ostatnich spotkań. W dzisiejszym meczu goście zagrają bez: Edera (12/2 napad)Pozziego (3/1 napad), Lopeza (9/3 napad) oraz Costy (12/1 defensywa). Mają jeszcze poważniejsze braki niż ich rywal. Zatem będzie gościom bardzo ciężko w tej rywalizacji.

     H2H na korzyść Sampdorii w ostatnich sezonach. Dzisiaj jednak powinna zostać przełamana seria. Gospodarze grają solidniejszą piłkę, a także mają mocniejszą kadrę, mimo absencji. Sampa nie ma szansy na solidną roszadę, stąd też ich problem. Polecam zatem typ na wygraną zespołu z Florencji.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Fiora wygra, 1.48 Unibet