Serie A: Genoa vs. Palermo


      W sobotę zawsze rozgrywane są dwa mecze z Serie A jeden z nich o 20:45. I właśnie w nim wypatruję ciekawego zakładu na wieczór. Mecz ten to pojedynek Genui z zespołem z Palermo. Oba zespoły nie zachwycają, choć jedni mogą być chociaż zadowoleni ze swoich wyników.

     Genua jest akurat tym zespołem, który jeszcze może być zadowolonym ze swoich występów. Aktualnie plasują się na 9ej lokacie i mają 8 oczek po 6 kolejkach. Ostatnia forma to 2 remisy i zwycięstwo - wcześniej dwa mecze przegrali. Genua rozpoczęła zdobywanie punktów w meczu z Lazio Rzymem, gola na wagę trzech punktów zdobył najbardziej znany zawodnik tej ekipy, Borriello. Potem udało się zdobyć punkty po dobrych meczach z Parmą (1:1 gol Borriello) i z Udinese (0:0). Nie są to złe wyniki zważywszy, że to nie jest rewelacyjny team. Mają skład opierający się głównie na doświadczonych grajkach, mało młodzieży. To też wskazuje na przeciętne przygotowanie fizyczne do spotkań, ale jednak jakoś dają radę. W dzisiejszym meczu kadra Genui może być okrojona brakiem Vargasa i Merkela. De Canio ma jednak wystaraczająco graczy by ich zastąpić.

     Palermo gra za to dość słaby futbol. Są w tej chwili na 17ej pozycji z zaledwie 4ema punktami. Ostatnio akurat wywalczyli aż 3 w potyczce przeciwko Chievo - wygrali z rywalem aż 4:1! To dość zaskakujący rezultat. Zagrali w tym pojedynku akurat całkiem niezłą piłkę, szczególnie snajper Miccoli, który ustrzelił hat tricka - wystąpi w dzisiejszym meczu. Przed tą wygraną nie błyszczeli jednak w Serie A. Przegrali mecz ze słabą Pescarą i Atalantą. Sycylijczycy to zespół, który w ostatnich latach ledwo unika spadku, nie są już tak świetnym zespołem walczącym o puchary. Zespół stał się zwykłym przeciętniakiem. W dodatku nikt nie może dać nowego tchnienia w tę drużynę. W dodatku w dzisiejszym meczu goście zagrają bez zawieszonego Brienzy - podstawowy snajper.

      H2H obu zespołów w ostatnich latach to typowa wymiana punktów - zawsze wygrywają gospodarze. Genua ostatnie dwa mecze u siebie wygrała rezultatami: 2:0 i 1:0. Nie są to zachwycające rezultaty, ale jednak wygrane. W dzisiejszym pojedynku jednak widzę kontynuację tej serii. Gospodarze są w zdecydowanie lepszej formie na boisku i na papierze. Stąd też proponuję typ na gospodarzy, ale przy ewentualnym remisie będzie zwrot stawki. Polecam.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln w Unibet!

Typ: Genua (DNB), 1.60 Unibet