Serie A: Inter Milan vs. AC Milan


Sporo mówi się o dzisiejszym hicie w Serie A. Będzie to mecz wielkich drużyn, które nieco w tym sezonie różnią się od siebie. Inter Milan spisuje się przeciętnie, ale AC Milan gra na bardzo wysokim poziomie i widać, że będą walczyć w tym sezonie o jak najlepsze miejsce, choć o mistrzostwo już będzie im ciężko się spiąć. Mimo to dzisiaj są lekkimi faworytami.

Inter gra w tym sezonie na przeciętnym poziomie. W lidze mają nadzieję na walkę o Ligę Mistrzów, niemniej zajmują piąte miejsce aktualnie i niewiele tracą do zespołów wyżej. Mają zatem szanse. Nie prezentują jednak tak dobrej formy co choćby ich dzisiejszy rywal. Ostatnimi czasy w lidze spisują się słabo. Przegrali ze Sieną oraz Fiorentiną (1:4...). Wygrali jedynie przeciwko Chievo, a to żaden wyczyn. Pokonali też Cluj w Lidze Europejskiej. Może to im podnieść morale, ale wciąż nie są zespołem, który jakoś wyjątkowo błyszczy w tym sezonie.

Teoretyczni gospodrze tego meczu zagrają bez czterech zawodników. Na pewno brakować będzie Milito, który jest jednak potrzebny napastnikiem. Ponadto nie zobaczymyRanocchię, Samuela i Castelazziego. Brak napastnika i Samuela, może być bardzo widoczny. Spodziewamy się, że to będą kluczowe straty.

AC Milan gra bardzo dobry i równy sezon. Zajmują trzecie miejsce w tabeli. O mistrzostwie mogą pomarzyć, ale w drugie miejsce jest w ich zasięgu. Muszą jednak wygrywać z zespołami równie silnymi. Goście jednak już wielokrotnie udowodnili, że są w stanie wygrać z każdym. Najlepszym przykładem jest wygrana nad Barceloną w ostatnią środę w Lidze Mistrzów! To wspaniały wynik. Bardzo motywujący, w końcu mówi się, że Duma Katalonii to najlepszy zespół na świecie. Wcześniej też dopisywała forma Rossonerim i widać, że mają chrapkę na jak najwyższe miejsce w tabeli.

Goście dzisiaj zagrają z Balotellim w napadzie. Nie wiadomo czy zagra Pazzini, a na pewno nie zobaczymy zawodników, którzy już od dłuższego czasu nie grają w Milanie. Mianowicie chodzi o: BoneręDe Jonga czy Flaminiego. Nie są to aktualnie poważne straty, ponieważ Allegri już dawno temu się z nimi uporał.

Derby Mediolanu zawsze były bardzo emocjonujące. Tym razem powinny być jeszcze ciekawsze. Inter w przeciętnej dyspozycji, Milan wręcz przeciwnie. Naszym zdaniem padnie też tutaj sporo bramek. Balotelli będzie chciał udowodnić swojemu byłemu zespołowi, że jest genialnym lisem pola karnego. Powyżej 2.5 gola to nasz typ na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.85 Unibet