Serie A: Inter Milan vs. Fiorentina


Koniec piątej kolejki w Serie A zapowiada się niezwykle ciekawie. Dojdzie bowiem do hitu! Na San Siro, Inter Milan podejmie bowiem Fiorentinę. Oba zespoły są coraz lepszej dyspozycji. Tym samym mecz będzie niezwykle zacięty i ciężko znaleźć faworyta.

Inter Milan w obecnym sezonie pragnie zawalczyć o najwyższe laury. Aktualnie plasują się na czwartym miejscu i w lidze jeszcze nie doznali porażki. Niemniej w razie wygranej mogą wskoczyć nawet na fotel vice lidera. Ostatnia forma Nerrazzurich jest bardzo wysoka. W wyjazdowym meczu z beniaminkie, Sassoulo wygrali aż 7:0! Tym samym Inter pokazał się ze znakomitej dyspozycji i dzisiaj będą ponownie szukać triumfu.

Liderem Interu jest w tym sezonie Palacio (4/3 napad), a i w swoim pierwszym meczu dwukrotnie do siatki rywali trafił Milito, którego brakowało w kadrze. Dzisiaj powinien również zagrać od pierwszych minut. Z istotniejszych absencji wciąż nie ma w kadrze doświadczonych Chivu oraz Javiera Zanettiego. Niemniej obaj jeszcze nie rozegrali żadnego spotkania w tym sezonie.

Fiorentina także radzi sobie bardzo dobrze w obecnym sezonie. Są na pozycji niżej niż ich dzisiejsi rywale, a i też nie przegrali jeszcze w tym sezonie. Ostatnie mecze to natomiast triumfy, w LE z Pacosem (3:0) oraz w Serie A przeciwko Atalancie (2:0). W znakomitej dyspozycji jest Rossi, który w czterech ostatnich meczach strzelił pięć goli. Ponadto i transfer Gomeza zaczyna się spłacać - Niemiec również sporo trafia. Niemniej w dzisiejszym spotkaniu najprawdopodobniej nie zobaczymy Mario Gomeza. Zatem strzelanie pozostawione zostanie Rossiemu.

Fiorentina z Interem nie wygrała od 2000 roku na San Siro. Wszystkie mecze od tamtej pory wygrywał zespół Nerrazzurich. Dzisiaj jednak może dojść do zmiany przyzwyczajeń. Ekipa z Florencji jest również świetnie dysponowana. My jednak wolimy pójść w innym kierunku. Typujemy tym samym to, iż oba zespoły strzelą gola.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Obie strzelą,  1.67 Unibet