Serie A: Lazio Rzym vs. Inter Mediolan


     Do ciekawej konfrontacji dojdzie dzisiaj we włoskiej Serie A. Odbędzie się bowiem wielki hit. Lazio Rzym podejmie innego pretendenta do tytułu - Inter Mediolan. Będzie to zatem istotny mecz w tym sezonie i może być kluczowym co do walki o tytuł przez obie ekipy. Dzisiaj zapowiada się bardzo równa walka. Kto zatem ma szanse na zwycięstwo w tym pojedynku?

     Lazio Rzym to zespół, który ma walczyć w końcu o mistrzostwo w Serie. Mają potencjał i bardzo dobrą kadrę. Jest jednak pewien problem w tym zespole i wciąż nie wiadomo co działa źle. Aktualnie zajmują czwarte miejsce i tracą 8 punktów do lidera. Ostatnia forma gospodarzy jest jednak wysoka, choć zarazem i ulegli lekkiej euforii przez co stracili punkty w banalny sposób. W ostatnich pięciu pojedynkach wygrali 3 mecze i 2 zremisowali. Wygrali pojedynki z Mariborem, Parmą i rozbili Udinese. Zremisowali natomiast w LE z Tottenhamem, a w ostatniej kolejce z Bolognią w dość nieudolny sposób. W tym meczu także czerwień ujrzał Kozak (7/0 napad) i nie zagra dzisiaj. I poza nim nie ma większych braków co jest dość istotne.

     Inter Milan prezentuje się w tym sezonie nawet lepiej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Zajmują drugie miejsce w tabeli i tracą do Juventusu tylko 4 oczka, przez co rónież dzisiaj będą mocno skoncentrowani na zwycięstwie. Forma Interu jest jak sinusoida. Po kilku porażkach zaczeli znowu zdobywać punkty. Polegli w starciach z Rubinem Kazań i Parmą - w dość nieoczekiwanych okolicznościach. Poza tym zaczeli też wygrywać. Ograli Palermo i Napoli w ostatniej kolejce co było dość istotnym meczem! W między czasie zremisowali też z Neftci Baku w LE. Zespół ma świetną kadrę i powinni również powalczyć. Goście ostatnio wyglądają jednak lepiej niż zespół ze stolicy i to może być dość istotną wieścią. Milito jest w dobrej dyspozycji co rónież cieszy.

     H2H mocno wyrównane. Ostatnie mecze w Rzymie zakończyły się na korzyść gospodarzy. Tym razem jednak będzie dość równiejsza batalia i zapowiada się ciekawie. Stąd też uważam, że jednak Inter, który wygląda solidniej ma większy potencjał. W Lazio ponownie coś nie zadziała i powinni jednak stracić punkty. Typ na gości, ale z zabezpieczeniem wygląda bardzo solidnie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Inter (DNB), 2.00 Unibet