Serie A: Lazio Rzym vs. Inter Milan


Do ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj w Serie A. Zespół Lazio Rzym podejmie na własnej murawie Inter Milan. Oba zespoły dzieli spora różnica w tabeli, ale mimo wszystko będzie to hitowy mecz. Zespół ze stolicy Włoch na pewno nie podda się w tym pojedynku.

Lazio Rzym przechodzi w tym sezonie kryzys. Zajmują dopiero jedenaste miejsce w Serie A i mają dość dużą stratę do strefy europejskich pucharów. Cieszy na pewno pewny awans do kolejnej fazy Ligi Europy. Niemniej nie jest to tak prestiżowy puchar jak LM. Forma gospodarzy jest w ostatnim czasie bardzo słaba. Ukazuje to zdecydowana porażka z Veroną w ostatnim meczu (1:4). Morale nie są zatem na wysokim poziomie.

Gospodarze przez znaczną część sezonu byli oblegani kontuzjami. Przez kilka spotkań brakowało Klose, który jest doświadczonym i cennym snajperem. Ostatnio jednak wrócił do kadry. Przed dzisiejszym meczem nie ma już większych zagrożeń kadrowych. Tym samym na pewno nie będą się poddawać w batalii z Interem.

Inter Milan to piąta siła w lidze. Mają jednak sporo strat do czołówki i muszą łapać zdecydowanie więcej punktów. Ostatnie mecze to dość przeplatana forma Nerrazzurich. Wygrali w derbach z Milanem, ale nie był to ciekawy pojedynek. Dzisiaj rywal mimo wszystko silny, ale i goście robią się silniejsi. Do składu powraca Diego Millito, a także Alverez. To wzmocni zespół przed dzisiejszym meczem i sprawi, iż będzie on jeszcze ciekawszy.

Ostatnie pojedynki między tymi zespołami to dominacja Rzymian. Lazio wygrało w trzech meczach z rzędu i dzisiaj ponownie będą chcieli zdominować przeciwnika. Stać ich na to, a i Inter może nieco zlekceważyć swojego rywala ze stolicy. Podwójna szansa w stronę gospodarzy to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Lazio lub remis, 1.38 Unibet