Serie A: Parma vs. Inter Milan


     Dość istotny pojedynek dzisiaj przed nami w Serie A. Ekipa Parmy podejmie na własnej murawie dobrze grający Inter Milan. Jest to o tyle ważny mecz, iż jeśli Inter wygra to zbliży się do Juventusu, który wczoraj przegrał z innym zespołem z Mediolanu. Czy zatem ekipa Interu podoła temu ciężkiemu zadaniu? Czy też Parma poskromi rywala?

     AC Parma to ekipa, która gra w tym sezonie wystarczająco dobrze by uniknąć spadku. Aktualnie zajmują miejsce w środku tabeli i idzie im wbrew pozorom całkiem nieźle. Ostatnia forma jest dobra - 2 zawycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Polegli z Pescarą co było dość zaskakujące i Parma zagrała słaby mecz. Poza tym zwyciężyli w meczach z Torino i Romą co było bardzo dobrymi rezultatami. Ostatnio odnieśli dwa remisy - ze Sieną i w ostatniej kolejce z Udinese. Z Udinese punkt uratował Palladino w 89 minucie. Ten kopacz jest dość istotnym ogniwem gospodarzy i dzisiaj wystąpi. Parma dzisiaj jednak będzie miała nieco kłopotów, ponieważ nie zagrają: Gallopa (7/1 pomoc) oraz Parolo (13/2 pomoc). Są to spore osłabienia w zespole gospodarzy.

     Inter Milan gra dobrą piłkę w tym sezonie i wydaje się, że tylko oni i Fiorentina będą mogli nawiązać walkę z Juventusem o tytuł mistrzowski. W tej chwili zajmują trzecie miejsce, jeśli jednak wygrają wskoczą wyżej i tracić będą zaledwie punkt do Starej Damy. Rywal jednak dość niewygodny, ale powinni powalczyć. Goście są ostatnio w słabszej dyspozycji. Po dwóch zwycięstwach nad Juventusem i Partizanem zaczęli słabszy okres. Remis z Cagliari był nieoczekiwany, a porażki przeciwko Atalancie i Rubinowi Kazań dość niepotrzebne - morale nieco spadły. Mają jednak potencjał i mimo małych brakó dzisiaj będą lekko faworyzowani. W formie jest Palacio i to jest najważniejsze - muszą się spiąć i grać na niego.

     H2H na korzyść... niczyją. Ostatnio oba zespoły grają równo - gospodarze zawsze wygrywają. Ostatnio Parma rozbiła Inter 3:1. Dzisiaj nie wygląda na to, że gospodarze mogą tak łątwo zdominować przeciwnika. Stąd też polecamy typ na gości, jednak z zabezepieczeniem.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Inter Milan (DNB), 1.70 Unibet