Serie A: AS Roma vs. AC Milan


Ostatni mecz Serie A w tym roku okazuje się wielkim hitem! Mecz dwóch świetnie grających drużyn, które będą walczyły o puchary. AS Roma podejmie na własnej murawie AC Milan. Będzie to bardzo emocjonujące starcie i może nam przynieść sporo odpowiedzi na połowie sezonu. Obie drużyny będą walczyć o komplet, żadnej nie interesuje remis! Która z drużyn wygra?

Na Stadio Olimpico AS Roma czuje się w tym sezonie bardzo pewnie i to może być ich klucz do sukcesu. Zajmują szóste miejsce i muszą gonić czołówkę by włączyć się do walki o puchary. Ostatnia forma zespołu ze stolicy jest niezła, choć zaliczyli jedną wpadkę. Po serii czterech zwycięstw z: Pescarą, Sieną, Fiorentiną oraz Atalantą ulegli w niespodziewanych okolicznościach z Cievo Veroną. Mimo tej porażki wciąż są zespołem silnym na który trzeba uważać. 

Gospodarze mają geniuszy w kadrze. Totti czy Osvaldo. Ci dwaj zawodnicy grają świetnie i oni sami mogą zapewnić wygraną. Dzisiaj drużyna gospodarzy wyjdzie bez kilku kopaczy. Nie zagrają: Marquinho (12/1 pomoc)Taddei (3/0 pomoc) oraz niewiadomy jest występ Castana (12/1 obrona). Bez tego ostatniego może być ciężej drużynie gospodarzy w starciu z tak wymagającym rywalem.

AC Milan po tym jak zawodził na początku sezonu wrócił na odpowiednie tory i złapał rytm. Są teraż na siódmej pozycji i łapią kontakt z czołówką. Porzebują jednak koniecznie wygranej by zbliżyć się do 6 punktów do drugiej drużyny, będzie to niesamowicie ciężkie dzisiaj. Ostatnia dyspozycja Rossonerich jest jednak bardzo obiecująca. Poza porażką z Zenitem w LM,  wygrali pozostałe mecze. Ogrywali takie ekipy jak: Carania, Torino, Reggina oraz Pescara. W dodatku w każdym z tych zwycięskich marszów strzelili minimum 3 gole!

Mankamentem drużyny są braki kadrowe. Wciąż nie zagra Pato (4/0 napad)Traore (1/0 pomoc)De Jong (12/1 pomoc), a pod znakiem zapytania stoi występ Mexesa. Mimo to kadra jest bardzo silna. Wciąż bryluje El Shaaravy, który strzelił już 14 goli w tym sezonie! Na niego musi uważać defensywa gospodarzy.

Ostatnie mecze pomiędzy obiema ekipami kończyły się triumfem Rossonerich. Dzisiaj bardzo ciężko wytypować zwycięzcę tej ważnej batalii. My idziemy jednak w kierunku goli. Ten trop wygląda najbardziej obiecująco. Nasz typ zatem to powyżej 2.5 gola w tym hicie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.42 Unibet