Serie A: AS Roma vs. Cagliari


Ciekawa konfrontacja w Serie A przed nami. Zdecydowany faworyt, AS Roma zagra dzisiaj z przeciętniakiem ligowym. Rywalem będzie zespół Cagliari. Niemniej gospodarze nie będą mieli łatwo. A to z tego względu, iż ostatnio złapali lekką zadyszkę. Mimo to, dzisiaj powinni powalczyć o komplet punktów.

AS Roma to rewelacja rozgrywek we włoskiej Serie A. Ostatnio jednak zostali zdetronizowani, a to za sprawą zwycięstwa Juventusu w swoim meczu. Rzymianie natomiast, stracili ostatnio punkty, poprzez remisy. Najpierw z Torino, a i w ostatniej kolejce z Sassuolo. Remis z beniaminkiem był bardzo przypadkowy, gdyż dopiero w ostatnich sekundach spotkania gospodarze stracili upragniony triumf.

Gospodarze bardzo wzmocnili się przed rozgrywkami. To wiele dało dla tej ekipy i mają zamiar powalczyć o tytuł. Z nowych nabytków, ujrzymy dzisiaj Strootmana. Młody Holender idealnie wkomponował się w drużynę. Niestety zabraknie żywej legendy Romy, Tottiego. Włoch ciągle leczy uraz i dzisiaj nie zagra w Rzymie.

Cagliari to natomiast zespół, który ma na celu utrzymanie się w lidze. Jak dotychczas plan wypełniają dość nieźle. Plasują się na 14. miejscu w tabeli, niemniej przewaga nie należy do wysokich. Istotny był triumf  wostatniej kolejce przeciwko Torino. Wcześniej bowiem przegrali aż trzy mecze z rzędu. Morale zatem nieco odbudowali. Mankamentem jest jednak plaga urazów, absencji przed dzisiejszym pojedynkiem. Co może być kluczową informacją przed bojem z Romą.

W ostatnich dwóch sezonach to Cagliari zdominowało rywalizację pomiędzy klubami. Wygrali trzy z czterech ostatnich pojedynków. Warto nadmienić, iż ostatni z nich miał miejsce na stadionie Romy. Tym razem, wiele jednak wskazuje na to, iż to gospodarze się zrehabilitują. Gwarantem ich wygranej ma być mocna kadra.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Roma wygra, 1.40 Unibet