Serie A: AS Roma vs. Palermo


     Ciekawy mecz w ostatnim meczu jedenastej kolejki w Serie A. Dwa zespoły, które grają dość słabo jak na siebie w lidze. Przeciętna AS Roma zmierzy się z jednym z outsiderów ligowych, z Palermo. Oba zespoły zawodzą i tutaj będą walczyć o 3 punkty bardzo mocno. Któż zwycięży w tym pojedynku na przełamanie?

     AS Roma gra słabo, przeciętnie. Zajmują dziesiąte miejsce, a mieli przecież walczyć o europejskie puchary. Jak na razie idzie im to jak po grudzie. Mają czternaście punktów, ale strata do czołowej czwórki to już 7 punktów+. Forma bardzo wymieszana. Sroga porażka z Juventusem (1:4) dała nieco do myślenia graczom ze stolicy i podołali wygrać 2 mecze z rzędu. Pokonali Genuę oraz Atalantę dość pewnie. Potem jednak polegli w dwóch kolejnych spotkaniach. Przegrali po słabym meczu z Udinese, a w ostatniej kolejce polegli z Parmą. Nie są w formie i to widać, brakuje tego błysku, a grają przecież tylko w rozgrywkach Serie A... Braki kadrowe: Stekelenburg (9/0 golkiper) oraz Lobont (0/0 golkiper). Jak widać dwóch bramkarzy nie ma dzisiaj w ekipie gospodarzy. Zagra zatem Goicoechea. Może być ciężko pod względem defensywnym.

     Palermo jest w fatalnej dyspozycji. Zajmują osiemnaste miejsce w tabeli co jest równowżne ze strefą spadkową. Zespół zawodzi na całej linii, a przecież mieli się spokojnie utrzymać i być może nawiązać walkę o puchary. Forma słaba. Po zwycięstwie 4:1 nad Chievo przyszło im zremisować 4 spotkania pod rząd. Genua, Torino, Siena i Milan to zespoły, któe podzieliły się punktami z Palermo. Dobry mecz goście zagrali z Milanem i zasłużenie wywalczyli 1 punkt, choć byli bliscy zwycięstwa. Palermo kadrowo stoi średnio. Nie zagrają dzisiaj: Donati (9/0 pomoc) oraz Hernandez (7/0 napad). To poważne osłabienia, szczególnie brak tego pierwszego będzie widoczny w ekipie przyjezdnej.

     H2H dość równe, chociaż bardziej na korzyść Romy. Ja jednak nie będę tutaj typował 1x2. Pójdę w strone bramek. Ostatnie pojedynki to 1:0 dla Romy w meczu z Palermo. Pora na over. Szczególnie, że gospodarze sporo strzelają jak i tracą bramek. Polecam zatem typ na powyżej 2.5 gola w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.33 Unibet