Serie A: AS Roma vs. Parma


Zaległe spotkanie w ramach Serie A zostanie dzisiaj rozegrane. W roli gospodarzy zobaczymy drużynę AS Romy. Ich przeciwnikiem będzie walcząca o europejskie puchary ekipa AC Parmy. Zespół ze stolicy jest zdecydowanym kandydatem do zainkasowania trzech oczek. Niemniej goście mają swój, istotny cel - zatem nie może dojść do lekceważenia przeciwnika.

AS Roma (@ 1.40) to w tej chwili jedna z najlepszych ekip w Serie A. Zajmują drugie miejsce i niestety dla nich mają aż jedenaście oczek straty do lidera, Starej Damy. Jeśli wygrają przewaga stopnieje do ośmiu punktów. Niemniej i tak vice mistrzostwo byłoby znakomitym osiągnięciem po kilku sezonach słabszej dyspozycji. Forma gospodarzy jest bardzo wysoka. Wygrali cztery spotkania z rzędu i będą chcieli dzisiaj przedłużyć tę serię.

Sporo inwestycji dokonano w ekipie gospodarzy. Sprowadzono takie postacie jak Gervinho, czy też Strootmana. Obaj zawodnicy grają znakomicie. Jednak ten drugi nabawił się kontuzji i nie jest on dostępny do końca obecnych rozgrywek. Mimo to, kadra jest na tyle szeroka, że trener Garcia spokojnie załata tę dziurę. Istotna jest też znakomita dyspozycja Francesco Tottiego. Żywa legenda AS Romy wciąż sporo strzela, czy asystuje. Jego pobyt na murawie to spora motywacja dla partnerów.

AC Parma (@ 7.70) również po wielu latach słabszej gry, może zapewnić sobie występy w europejskich pucharach. Muszą jednak trzymać się czołowej szóstki by to się udało. Obecnie plasują się właśnie na szóstym miejscu. Mają małą, dwupunktową stratę do Interu Mediolan, ale i przewaga nad Atalantą to zaledwie jedno oczko. Dzisiaj zatem będą rywalizować i całą pulę. Stąd też spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Goście w swoim składzie również mają kim postraszyć.

Ostatnie sezony to jednak głównie triumfy AS Romy w meczach z Parmą. W tym sezonie choćby, pierwszy mecz zakończył się sukcesem dzisiejszych gospodarzy 3:1. I właśnie to zaległe spotkanie powinno mimo wszystko przebiegać pod dyktando gospodarzy. Liczymy na gładki triumf AS Romy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: AS Roma (-1 EH) @ 2.22 Unibet