Serie A: AS Roma vs. Torino


     Dwa różnie spisujące się zespołu rozegrają dzisiaj swój mecz w ramach Serie A. Na Stadio Olimpico dzisiaj wieczorem dojdzie bowiem do rywalizacji pomiędzy AS Romą, a Torino. Będzie to przeciętny pojedynek, ale na pewno warty uwagi, ponieważ gospodarze nie mogą tracić zasięgu do czołówki. Czy zatem podołają w dzisiejszej rywalizacji?

     AS Roma to zespół, który ma swoje wzloty i upadki - w tym sezonie właśnie tak prezentuje się ich forma. Gospodarze dzisiejszej rywalizacji są na ósmym miejscu i jeśli dzisiaj wygrają wskoczą do czołowej szóstki. Ich ostatnia dyspozycja jest słaba i chaotyczna. Przegrali 3 spotkania, wygrywając jedynie dwa pojedynki. Pokonali Genuę 4:2 i Palermo 4:1, a przegrali wszystkie spotkania po 2:3 z: Lazio, Parmą oraz Udinese. Zespół ten jak widać sporo strzela jak i traci bramek. Są zespołem, który gra bardzo chimerycznie i to widać. Gospodarze dzisiaj wystąpią bez De Rossiego (8/0) - to dość istotne ogniwo drugiej linii. Będzie im zatem dość ciężko, ale na pewno trener Zeman coś wymyśli.

     Torino to zespół przeciętny, który raczej nie włączy się do walki o puchary, a znajdzie się w drugiej części tabeli. Mają jednak przebłyski, niemniej dzisiaj będzie o to dość ciężko. Ostatnia forma jest wbrew pozorom niezła, ponieważ polegli tylko raz, jednak i raz wygrali - pozostałe spotkania zremisowali. Podzielili się punktami z ekipami, Napoli, Lazio oraz Palermo - widać, że potrafią się postawić zespołom z czołówki. Polegli za to z Parmą w dość nieoczekiwany sposób, a w ostatniej kolejce pokonali Bolognię 1:0. W ekipie przyjezdnych mamy swojego reprezentanta, Glika, który ostatnio zawalił mecz z Urugwajem. To młody kopacz i może się ta wpadka dzisiaj ukazać - czy też tak się stanie?

     H2H zdecydowanie na korzyść Romy. Bardzo często pokazują swoją wyższość w starciach z Torino. Co prawda minęło parę lat od ich ostatniej gry, jednak kadra gospodarzy aż tak nie uległa zmianie. Dzisiaj powinni również ograć swojego przeciwnika. Zastanawiałem się też nad sporą liczbą goli, ale każda seria kiedyś się kończy. Idę zatem w kierunku zwycięstwa gospodarzy, które mocno polecam.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: AS Roma wygra, 1.60 Unibet