Serie A: Sampdoria vs. AC Milan


Interesujący i barwny pojedynek czeka nas dzisiaj w Serie A. Na zakończenie dwudziestej kolejki pojedziemy do Genui. Sampdoria podejmie tam ekipę, która gra bardzo chaotyczny sezon. Mianowicie chodzi o AC Milan. Obie drużyny mają swoje, bardzo istotne cele. Która z drużyn zatem pokaże pazur i będzie na najlepszej drodze by wygrali w tym ważnym meczu?

Drużyna gospodarzy gra bardzo słaby sezon. Są w tej chwili na piętnastej pozycji w tabeli i ledwo trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Sampdoria gra w ostatnim czasie bardzo przeciętnie, słabo. Na pięć spotkań ulegli aż w trzech spotkaniach, raz zremisowali i raz wygrali. Przegrali w starciach przeciwko Udinese, Catanii oraz Lazio - widać w tych spotkaniach ewidentną różnicę klas. Remis ugrali przeciwko Fiorentine, a wygraną przeciwko Juve! Był to o tyle zaskakujący wynik, że Sampdoria grała przez większy czas w 10-tkę. Przegrywali 0:1, dostali czerwoną kartę, a i tak wygrali. Był to fantastyczny mecz w ich wykonaniu.

Sampdoria rozegra dzisiaj mecz bez kilku kopaczy. Zawieszony jest Berardi. Poza nim nie zobaczymy też PozziegoMaxi LopezaJuana Antonio oraz Maresci. Może być im zatem bardzo ciężko w walce o jakiekolwiek punkty.

Rywal z Mediolanu gra bardzo chimeryczny sezon. Potrafią zaskoczyć, ale jednak w tym sezonie nie pokazują swojego prawdziwego potencjału. Zajmują dopiero dziewiąte miejsce i jeśli dzisiaj zwyciężą, wskoczą do TOP 6. Byłby to dobry wynik. Ostatnia forma Milanu jest jak sinusoida. Wygrali w spotkaniach z Pescarą oraz Sieną - łatwe mecze. Kolejne już przegrali, z Romą w Serie A, a także w pucharze Włoch z Juve. 

Ekipa Mediolanu jest mocno osłabiona. Pazzini jest nie wiadomą, a kolejni kopacze już mają problemy zdrowotne. Chodzi o VilęMesbahaDe JongaMuntariegoAntoniniegoBoneryYepesa. Widać, że lista jest długa i stąd też ta chaotyczność w formie Milanu.

Pojedynki pomiędzy tymi zespołami były zawsze wyrównane. W ostatnim starciu Sampdoria wygrała z Milanem! Dzisiaj jednak więcej wskazuje na to, że to goście wygrają. Mimo wyższych morale gospodarzy i ogromnej listy absencji u goście to jednak oni mają większe możliwości. Naszym typem jest zwycięstwo Milanu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: AC Milan wygra, 1.95 Unibet