Serie A: Sampdoria vs. Inter Milan


Zaległe spotkanie dzisiaj przed nami w Serie A. Będzie to przedsmak wieczornej konfrontacji w Lidze Mistrzów. Będzie to pojedynek pomiędzy Sampdorią, a Interem Mediolan. Goście pilnie potrzebują punktów by walczyć wciąż o europejskie puchary. Zapowiada się emocjonujący mecz. Ponadto nie ma faworyta.

Sampdoria Genua miała na celu w tym sezonie walkę o puchary. Niestety nie powiodło się. Zajmują dwunaste miejsce w tabeli i mają sporo szczęścia, iż nie walczą o utrzymanie. Niemniej sporotowa złość tkwi w zespole gospodarzy. Forma w kratkę, choć w ostatnich pięciu pojedynkach wywalczyli aż osiem punktów. Przegrali jedynie z Cagliari. Warto jednak nadmienić, iż rywale nie byli z najwyższej półki. Prawdziwy sprawdzian odbędzie się dopiero dzisiaj.

Gospodarze w dzisiejszym pojedynku wystąpią bez jednego ważnego ogniwa. Nie zagra podstawowy defensor, Costa (25/1). Inną prawdopodobną absencją jest Eder, który jest mocnym punktem w napadzie drużyny - 24/4. Jeśli i napastnik nie wystąpi to będzie to bardzo problematyczna sytuacja dla zawodników z Genui.

Inter Mediolan zawodzi w tym sezonie. O tytuł nie powalczą. Jest on już najprawdopodobniej zarezerwowany dla zespołu Starej Damy. Niemniej wciąż ekipa Nerrazzurich walczy wciąż o europejskie puchary, choć o Lidze Mistrzów już również mogą pomarzyć. Zatem priorytetową sprawą jest ponownie Liga Europejska. Zajmują szóste miejsce i tracą do czwartego, bezpiecznego miejsca tylko cztery oczka i potrzebują dzisiaj zwycięstwa by dogonić Fiorentinę. Forma gości jest jednak absurdalnie fatalna. Poza dobrym występem w Lidze Europejskiej nic im nie wychodzi, potrzebują się koniecznie przełamać.

Nerrazzuri dzisiaj ponownie mocno osłabieni. Lista jest długa, a na niej między innymi Nagatomo oraz Obi czy Millito. Zatem sytuacja gości jest ponownie bardzo kłopotliwa i ciężko będzie im wygrać. 

Inter w ostatnim czasie radził sobie z Sampdorią. W dzisiejszym spotkaniu łatwo jednak nie będzie. Mają jednak nóż na gardl i pilnie potrzebują złapać jakiekolwiek punkty. W innym wypadku będzie im bardzo ciężko zakwalifikować się do pucharów. Podwójna szansa w stronę Interu to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Inter lub remis, 1.44 Unibet

Mecz dostępny w Unibet TV!