Serie A: Siena vs. Bologna


      Ostatni mecz 5ej kolejki Serie A już dzisiaj przed nami. Siena podejmie na własnej murawie zespół z Bolonii. Widowisko zapowiada się tu na tyle ciekawie, że oba zespoły są z dołu tabeli. Po tym jak Sienie odjęto punkty wciąż jest ostatnia, a goście nie grają nadzwyczajnie.

     AC Siena by wyjść ze strefy spadkowej w tej chwili potrzebuje zwycięstwa. To im wystarcz, ponieważ zniwelowali -6 punktów do zaledwie 1ego ujemnego punkcika. Gospodarze po 4ech rozegranych meczach mogą być zadowoleni. Wygrali mecz z Interem co jest ogromną motywacją do działania. Wcześniej porażka z Sampdorią w Genui oraz dwa remisy, jeden z Torino, drugi natomiast przeciwko Udinese. Siena gra przeciętnie w obronie, ale za to prezentują się dość skutecznie w ataku. W 4ech spotkaniach zdobyli aż 5 goli – warto też dodać, że mimo przeciętnej defensywy dwukrotnie zachowali czyste konto (m. in. właśnie w meczu z Nerrazzuri). Siena w dzisiejszym pojedynku zagra w pełnym składzie.

     Bolonia, rywal Sieny gra misz masz. Lepsze wyniki przeplatają słabszymi, choć ostatnio chyba grają lepiej. Początek sezonu to dwie porażki. Pierwsza z nich ze słabszym Chievo Verona, natomiast druga z AC Milanem 3:1. Potem jednak zawodnicy gości doznali olśnienia i pokonali w Rzymie Romę 3:2! To ogromny sukces Bolonii. Potem już niestety zanotowali słabszy remis z Pescarą. Dzisiaj wychodzi mi na to, że powinni przegrać mecz. Nie grają rewelacyjnej piłki, jedynie mecz z Romą był wyróżniający. To jednak zbyt wiele nie daje. Sugeruje się słabszą postawą i tym, że dzisiaj może zabraknąć Diamantiego, który obok Gilardino jest wyróżniającą się postacią.

      Siena ostatnim razem wygrała z Bolonią 2.5 roku temu. W ostatnim czasie padał remis i przegrali. Tym razem to faworytem są gospodarze i nic nie powinno im zabrać 3 punktów. Ja jednak wolę podejść do tej rywalizacji nieco bezpieczniej i postawić na ich wygraną, ale jeśli padnie remis otrzymam zwrot stawki. Kurs równie atrakcyjny.

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak zdobyć bonus 400pln!

Typ: Siena (DNB), 1.44 Unibet