Serie A: Torino vs. AS Roma


Ciekawy pojedynek we włoskiej Serie A nas czeka. Mianowicie dojdzie do meczu Torino z ekipą AS Romy. Goście są w genialnej dyspozycji. Wygrali wszystkie dziesięć spotkań w obecnym sezonie, tracąc przy tym zaledwie... jedną bramkę! Jest to niezwykły wynik i to właśnie goście będą dzisiaj faworytami.

Torino to zespół przeciętny, który nie liczy się w walce o puchary. Mają też o tyle swobodę, iż zazwyczaj nie mają większego kłopotu z utrzymaniem się w lidze. W obecnych rozgrywkach jest podobnie. Zajmują 14. miejsce w tabeli. Zespół w którym gra Kamil Glik, jest ostatnio w słabszej formie. Ostatnie pięć spotkań to trzy punkty, cieszy jedynie fakt, że przegrali zaledwie dwa mecze. Dzisiaj już nie będzie łatwo nawet o remis.

AS Roma to rewelacja obecnego sezonu. Są zdecydowanymi liderami w Serie A z kompletem punktów. Dziesięć wygranych spotkań to niezwykle imponujący reztultat. Ostatnie kolejki to już minimalnie większy kłopot z wygrywaniem. Zdobywali komplet wygrywając po 1:0 z Udinese oraz Chievo Veroną. Nie jest zatem istotna kwestia jak, ale najważniejsza jest ta, że wygrywają i dzisiaj ponownie będą to mieli na celu.

W zespole przyjezdnych zabraknie żywej legendy, Tottiego. Włoch wciąż jest kontuzjowany, ale i bez niego powinni sobie poradzić. Mimo to, wydane pieniędzą w poprzednim okienku transferowym dały wielu, znakomitych piłkarzy, jak choćby Strootman czy Pjanic. Ci kopacze będą robić różnicę w dzisiejszym meczu i być może poprowadzą Rzymian po raz jedenasty do triumfu.

Goście mają w ostatnich trzech sezonach pomysł na wygrywanie z Torino. Wszystkie sześć pojedynków zakończyło się sukcesem ekipy ze stolicy. Serie nie trwają wiecznie, ale dzisiaj wiele wskazuje, iż AS Roma podtrzyma swoją znakomitą passę - czy to w lidze, czy też w meczach z Torino. Wygrana przyjezdnych to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Roma wygra, 1.85 Unibet