SPL: Inverness vs. Kilmarnock FC


Bardzo ważny mecz wbrew pozorom przed nami w Szkockiej Premier League. Zmierzą się ze sobą zespołym które mają sporo do zyskania w razie zwycięstwa. Gospodarze, Inverness walczą o utrzymanie drugiego miejsca w tabeli, natomiast Kilmarnock walczy o awans do grupy mistrzowskiej. Która z ekip pokaże zatem kunszt i zwycięży w dzisiejszym spotkaniu?

Inverness Caledonian gra bardzo dobry sezon. Wszyscy są tym zaskoczeni, ponieważ aktualnie zajmują drugie miejsce w tabeli i będą walczyć o europejskie puchary w tym sezonie. Byłoby to spore zaskoczenie, jak ujrzymy Inverness w Lidze Mistrzów... Wracając jednak to głównego wątku, to forma gospodarzy diametralnie spadła w ostatnim czasie. Odpadli z pucharu ligi po karnych z Hearts, a i w pucharze Szkocji przegrali z Kilmarnockiem właśnie. W lidze również stracili punkty St. Mirren - niespodzianka. W ostatniej kolejce ulegli liderowi z Glasgow. Zatem widać jakby zmęczenie u gospodarzy.

U gospodarzy najmocniejszym ogniwem jest napastnik McKay, który strzelił aż 17 bramek w tym sezonie. Dzisiaj również powinniśmy go zobaczyć na murawie. Zespół w oknie zimowym wzmocnił nieco defensywę, lecz jeszcze się zawodnicy nie sprawdzili. Dzisiaj mogą dostać szansę ze względu na słabszą dyspozycję ich kolegów z drużyny.

Kilmarnock dość niespodziewanie zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli i walczą o grupę mistrzowską. Strata jednak nie jest zbyt duża i jeśli dzisiaj podołają to wskoczą nawet na miejsce piąte. Goście w ostatnim czasie nieco odbudowali swoją formę. Awansowali do kolejnej rundy pucharu Szkocji, a i w lidze bez większych problemów pokonali Motherwell, który aktualnie zajmuje miejsce trzecie. Dzisiaj zatem wyjdą na murawę z dość wysokimi morale i będą mocno zmotywowani do zdobycia trzech punktów.

Goście mają również swoją kluczową postać w napadzie. jest nim Irlandczyk Sheridan, który ma na koncie dziewięć goli. W duecie z Heffernanem strzelają sporo goli. Jednak ten drugi dzisiaj może nie wystąpić, choć to podobno tylko plotki.

Oba zespoły poza ostatnim starciem w pucharze rozegrały ze sobą dwa ligowe mecze. W jednym padł bramkowy remis, a raz Inverness ograł Kilmarnock 2:1 i to na terenie rywala. Dzisiaj są spore szanse na rewanż, ponieważ to goście w ostatnim czasie prezentują się lepiej. Stąd też sugerujemy, iż dodatni handicap w stronę gości będzie najlepszym typem.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kilmarnock (EH +1), 1.88 Unibet