SPL: Kilmarnock vs. Hibernian


Poza Ligą Europejską inny ciekawy mecz przed nami. Mecz z Scotish Premier League przed nami. Strefa spadkowa i ostatnie mecze przed nami. Kilmarnock FC podejmie na własnej murawie Hibernian. Oba zespoły już się utrzymały, ale wciąż mają chrapkę na wyższą lokatę. Której z nich uda się wygrać?

Kilmarnock FC miał walczyć o europejskie puchary. Niestety fatalna forma na finiszu sezonu zasadniczego wyeliminowała ich z gry o swój priorytetowy cel. Na ostatnie osiem spotkań przegrali aż pięć z nich, jest to fatalny wynik. Odpadli przy tym z pucharu Szkocji właśnie przeciwko Hibernian. Ostatnio w końcu zwyciężyli. Ograli na wyjeździe Dundee FC, które po tej porażce już nie może poprawić swojej pozycji w tabeli.

Gospodarze dzisiejszego spotkania zagrają bez kilku kopaczy. Są nimi: Pascali (24/3 pomoc)Davidson (1/0)Dayton (27/1 pomoc) oraz McKeown (15/0 obrona). Są to dość istotne straty. Szczególnie w linii pomocy będzie kłopot z poukładaniem zespołu.

Hibernian natomiast to ekipa, która zagrała nieźle, aczkolwiek zbyt wiele spotkań remisowali. Przez to właśnie również pożegnali się z walką o puchary. Niemniej i tak w nich zagrają. Są bowiem w finale pucharu Szkocji, w którym mierzyć się będą z Celticiem Glasgow. Ostatnia forma przyjezdnych jest niezła. Od trzech spotkań nie przegrali. Są zatem w dobrej formie. Niemniej powoli już myślą o finałowym meczu w pucharze Szkocji, co jest ich priorytetem.

Goście również z absencjami. Na pewno nie zagrają McGivern (25/1 obrona)McPake (29/2 obrona) oraz Clancy (19/1 obrona). Widać, że formacja obrony jest mocno osłabiona. To dzisiaj jest kluczową wieścią przed nadchodzącym pojedynkiem.

W tym sezonie padły już dwa remisy i dwa zwycięstwa dzisiejszych gości w rywalizacji obu zespołów. Hibernian przed dzisiejszym meczem ma jednak większe problemy kadrowe. Ponadto mają ważny mecz za tydzień w finale pucharu Szkocji. Spodziewamy się zatem pierwszego triumfu Kilmarnocku. To też jest nasza propozycja.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kilmarnock (DNB), 1.68 Unibet