SPL: St. Johnstone vs. Celtic Glasgow


Mecz w Szkockiej Premier League powinien zakończyć się zdecydowanym zwycięstwem faworytów. Dzisiaj jednak być może dojdzie do niespodzianki, jeśli ci się nie otrząsneli po porażce w Lidze Mistrzów. Chodzi oczywiście o Celtic Glasgow, który jedzie dzisiaj na mecz do St. Johnstone. Czy mistrzowie Szkocji już na pewno odbudowali swoje morale?

St. Johnstone to zespół, który może się liczyć w walce o puchary w grupie mistrzowskiej, jeśli się ostatecznie do niej dostaną. Aktualnie zajmują szóste miejsce, ale ich przewaga nad kolejnym zespołem to zaledwie dwie bramki! Zatem ciągle muszą uważać. Forma gospodarzy nie rozpieszcza. Na trzy mecze doznali dwóch porażek, a ten jeden wyjątkowy mecz wygrali z Hibernianem na wyjeździe. Poza tym polegli w pojedynkach przeciwko Ross County i Saint Mirren, czyli z zespołami niżej notowanymi.

Gospodarze tego meczu dzisiaj wystąpią bez: Adamsa (4/0 obrona)Millera (16/0 obrona). Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ trzech kolejnych kopaczy. Mianowicie chodzi o: Mackaya (22/2 obrona)Millara (18/0 pomoc), a także obrońcy Davidsona (15/0). Jeśli dojdą do skutku i te absencje to St. Johnstone będzie w tarapatach.

Celtic jak zwykle zdominował swoją ligę. Choć początek był przeciętny to od dłuższego czasu są niepokonani na boiskach w Szkocji i spokojnie prowadzą. Nic im nie zabierze już kolejnego trofeum w SPL, jedynie jeśli dojdzie to cudu. Forma ligowa jest rewelacyjna, jednak w LM ulegli ostatnio Juventusowi aż 0:3.... To był fatalny mecz w wykonaniu Szkotów. Po tym spotkaniu otrząsnęli się w spotkaniu z Dundee United (6:2) i wydaje się, że wszystko wróciło do normy, ale nie mogą wciąż lekceważyć swoich rywali.

Mistrzowie Szkocji zagrają dzisiaj jedynie bez Browna (15/3 pomoc)Samarasa (17/4 napad) oraz Lustiga (16/2 obrona). Są to podstawowi zawodnicy, ale jednak Celtic to zespół, który posiada innych świetnych zawodników, którzy na pewno są w stanie zastąpić swoich kolegów z podstawowej kadry.

Ten sezon przyniósł już trzy mecze tym zespołom. W lidze padły zaskakujące wyniki. St. Johnstone pierwszy mecz u siebie wygrało, potem w Glasgow padł remis! W międzyczasie Celtic wygrał w pucharze ligi. Dzisiaj powinno dojść do ligowego rewanżu. Celtic powinien udowodnić, że jest zespołem silniejszym. Wygrana gości to nasz zakład na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Celti wygra, 1.40 Unibet