Suarez trafi do Realu?


Oj będzie się działo w tym okienku transferowym. Kolejną z gwiazd, która najprawdopodobniej opuści swój aktualny klub jest Luis SUarez. Urugwajczykiem zainteresowanych jest mnóstwo klubów. Do którego zdecyduje się przejść?

Nieokrzesany Luis Suarez jest aktualnie piłkarzem Liverpoolu. Niemniej ciężko sobie wyobrazić by Urugwajczyk miał wciąż grać w tym angielskim klubie. Mimo ciężkiego charakteru jest to niezwykle ambitny zawodnik i pragnie odnosić sukcesy. Z drużyną z Anfield oto jednak ciężko. Zespół w nadchodzącym sezonie ma się dopiero skupić na awansie do Ligi Mistrzów, a w kolejnych walczyć o jak najwyższe cele ligowe. Stąd też nie możemy się spodziewać by Suarez pozostał w drużynie z Premier League.

Zainteresowanie urugwajskim snajperem jest jednak wysokie, czego można się było spodziewać. Największym jednak chętnym jest Real Madryt. Z zespołu odchodzi bowiem Higuain, a i pojawiły się spekulacje, iż Cellejon ma opuścić Królewskich, gdyż nowy szkoleniowiec zespołu, Carlo Ancelotti nie potrzebuje takiego gracza w zespole. Szanse na pozyskanie Suareza są zatem bardzo wysokie. On na pewno odpowiednio wprowadziłby się do tej drużyny.

Wśród kandydatów nie brakuje również innych potęg. Zainteresowanie jest podobno również po stronie Bayernu Monachium oraz Manchesteru City. Nam się jednak nie wydaje by Urugwajczyk miał trafić do zespołu Obywateli. Nie nadaje się do ich koncepcji. Natomiast w Bayernie - czemu nie. Mario Gomez ma opuścić szeregi zespołu, a transfer Lewandowskiego nie dojdzie najprawdopodobniej do skutku. Stąd też i tutaj mógłby trafić Luis Suarez.

Mamy zatem dwójkę mocnych kandydatów. Naszym zdaniem na pewno opuści Liverpool. Nie ma czego szukać w tym zespole i kwestią czasu jest jego transfer. Real Madryt i Bayern Monachium to dwa znakomite kluby, w których powinien odnosić sukcesy. Spodziewamy się zatem, iż trafi do któregoś z tych zespołów.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bayern lub Real, 9.00 i 1.45 Unibet