Szkocka League Two: Dunfermline vs. Rangers


Wieczorem zostanie rozegrane jedno spotkanie w ramach szkockiej League Two. Będzie to jednak hitowy pojedynek między vice liderem, a liderem. Dunfermline Athletic podejmie na własnej murawie Glasgow Rangers. Goście pną się ponownie w górę, czy udowodnią zatem swoją dominację?

Dunfermline Athletic kilka sezonów temu grało w najwyższej klasie rozgrywkowej. Forma jednak uleciała i spadli dość nisko. Obecnie jednak są w stanie wywalczyć awans na zaplecze szkockiej ekstraklasy. Zajmują drugie miejsce, co daje spokojny awans do baraży o ów awans. Forma gospodarzy jest bardzo wysoka. Od ośmiu spotkań nie przegrali, a w tym czasie zremisowali zaledwie dwukrotnie. Znakomicie gra młody Wallace, który i dzisiaj będzie chciał się wpisać na listę strzelców.

Glasgow Rangers ze względu na kłopoty finansowe został zdegradowany do najniższej, profesjonalnej klasy rozgrywkowej. Obecnie pną się w górę. W poprzednim sezonie zdominowali rywalizację i awansowali bez większego kłopotu. I w tym sezonie zdecydowanie prowadzą. Forma gości jest również wysoka. Nie przegrali od 22 spotkań! A tym czasie zremisowali zaledwie raz! Są zatem w genialnej formie.

Goście mają najlepszą kadrę w tej dywizji. W napadzie brylują niezwykle skuteczni, doświadczeni zawodnicy, Daly (15/14) oraz McCulloch (15/11). Dzisiaj również będą w stanie wpisać się na listę strzelców. Ponadto linia defensywy jak i formacja pomocy jest znakomita. Będą zatem zdecydowanymi faworytami w dzisiejszym meczu.

W obecnym sezonie oba kluby mierzyły się ze sobą. Rangersi wygrali na własnej murawie 3:1. Dzisiaj również nie powinni mieć kłopotu z wygraną. Mimo, iż grają z vice liderem, to są najlepszym zespołem, który pewnie awansuje dalej. Typujemy zatem zwycięstwo gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Rangersi wygrają, 1.25 Unibet