Towarzyski: Włochy vs. San Marino


Rozpoczyna się etap rozgrywek międzynarodowych. Przed nami dzisiaj mecz towarzyski w Bolonii. Włochy podejmą San Marino. Mecz oczywiście do jednej bramki, niemniej ile padnie goli? Kto nastrzela bramki? Jakim wynikiem zakończy się ten pojedynek, a raczej sparing?

Włosi w najbliższych kilku tygodniach mają przed sobą kilka istotnych spotkań. Eliminacje do mistrzostw świata i mecz z Czechami u naszych południowych sąsiadów. Ponadto za nieco ponad dwa tygodnie rozpocznie się puchar Konfederacji, w którym będą grać z cięższymi przeciwnikami. Mianowicie przeciwko Meksykowi, Japonii czy też Brazylii. Przed nimi zatem ostatni sprawdzian. Trener Prandelli będzie szukał dzisiaj optymalnego składu na kolejne mecze.

Trener powołał szeroką kadrę na nadchodzący mecz. Dzisiaj jednak zapowiedział, iż kilku zawodników na pewno nie zagra. Są nimi: El ShaaravyMontolivo oraz Barzagli. Trener zapowiedział, iż da dzisiaj szanse wielu zawodnikom, którzy rzadko grają w kadrze. Na pewno pojawi się Bonaventura z Atalanty, czy też kopacze Cagliari, AgazziAstori oraz Sau. Ponadto kilku zawodników z podstawowej kadry również zagra. Najpewniej od pierwszych minut zagra BalotelliPirlo także powinien pojawić się na murawie, a i doświadczony zawodnik Bolonii, Gilardino.

San Marino to najgorszy zespół na świecie. Reprezentowany jest przez amatorów, którzy spełniają swoją pasję w wolnych chwilach. Nie można im na pewno powiedzieć, że nie są ambitni. W ostatnim swoim meczu z Polską omal nie trafili do siatki, którą strzegł Boruc. Dzisiejszy pojedynek zapowiada się jeszcze trudniej. Włochy to niezwykle solidna reprezentacja.

Obie drużyny nie grały ze sobą od ponad dwóch dekad! To niezwykle długo, a zarazem jest to dziwne - przecież San Marino to Włochy można rzec. Dzisiaj Włosi wystąpią w dość kombinacyjnym składzie. Niemniej mają w kadrze Balotelliego, który dzisiaj na pewno będzie chciał nastrzelać. Typujemy właśnie w jego kierunku, sądzimy, iż strzeli minimum dwa gole.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Balotelli strzeli dwa gole lub więcej, 2.20 Unibet