Transferowe okienko trwa!


Zimowe okienko transferowe w 2013 roku jest bardzo interesujące. Kilku zawodników już wybrało kluby, wielu innych jednak wciąż nie wie gdzie będzie grało po styczniu. Zapowiada się wielka walka o kilku gwiazdorów. Czy dojdzie do spektakularnych transferów? Który z nich okaże się największym hitem?

Na początek warto napisać, iż kilku kopaczy znalazło już swój nowy klub. Sturridge podpisał kontrakt z Liverpoolem, który potrzebował drugiego, solidnego napastnika. Chelsea Londyn przez to musi znaleźć następcę. Będzie nim najprawdopodobniej Demba BaNewcastle United. Jest to jeden z najciekawszych transferów tego okna. Kolejnym nabytkiem Abramowicza ma być Higuian, lecz niejasna jest decyzja prezesa Realu. W tym momencie nasuwa się pytanie; co stanie się z Fernando Torresem?

Kolejną ciekawą informacją, która rozbłysła w mediach jest prawdopodobny transfer Llorente do Juventusu Turyn. Byłby to na pewno włoski hit. We Włoszech doszło już jednak do jednego ciekawego transferu. Pato wrócił do Brazylii, pożegnał się z Milanem i trafił do Corinthians, który w ostatnim czasie odniosło wielki sukces w Klubowym Mistrzostwach Świata.

Przez informację o transferze brazylijskiego napastnika doszło do kolejnych spekulacji. Snejider jest łączony z Rossoneri. Jest to możliwe, choć mało prawdopodobne w aktualnym okienku transferowym. Holender niemniej nie czuje się dobrze w Interze, stąd też naszym zdaniem warto zainwestować parę groszy na to, iż przejdzie do drugiego klubu z Mediolanu po kursie 10.00 w Unibet.

W Polsce natomiast po przejściu Milika do Bayeru kilku kolejnych kopaczy chce przejść do Niemiec. Żyro łączony jest z Hannoverem 96, natomiast Mierzejewski Hoffenheim. Były by to niebywałe hity dla Polaków. Warto dodać, iż Polscy kopacze czują się dobrze w Bundeslidze.

Bardzo intrygująco natomiast, zapowiadają się losy Mario BalotelliegoManchesterze City. Trener Mancini już traci cierpliwość do Włocha. W ostatnim czasie doszło nawet do rękoczynów. Stąd też naszym zdaniem Mario może się pożegnać z mistrzem Anglii. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest AC Milan, w którym na pewno brylowałby wraz z El Shaaravym. Sądzimy zatem, iż jest w stanie przejść do Włoch, a kurs wynosi aż 3.50 w Unibet.

Zapowiada się zatem bardzo interesująco aktualne okno transferowe. Kolejne nowinki ukażą się niebawem na naszym blogu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!