Transferowy deadline!


Ostatni dzień okna transferowego to nie lada emocje. Bardzo czesto dochodzi do spektakularnych transferów odkładanych na ostatnią chwile. Poza tym to również chwyt marketingowy. Już w niedzielę byliśmy świadkami historycznego, najdroższego transferu - Bale poszedł ostatecznie do Realu Madryt. Poniedziałek również zaczął się soczyście. Kaka trafił do AC Milanu.

Dzisiejszy dzień to dzień spekulacji i wielu niewiadomych. Najważniejszymi kwestiami są jednak ruchy w Anglii. Arsenal Londyn jest blisko pozyskania Ozila, natomiast Manchester United Fellainiego. Oba kluby potrzebują tego typu zawodników. Kanonierzy co sezon borykają się z ewidentnym brakiem mocnego punktu w zespole, którym jest playmaker. U Diabłów podobna sytuacjaBrakuje rozgrywającego. Takim jest właśnie Belg. David Moyes zrobi wszystko by sprowadzić swojego byłego podopiecznego i tym samym uspokoi fanów zespołu. Kurs na przejście zawodnika Evertonu do Manchesteru wynosi 1.20 w Unibecie.

Oba kluby jednak mogą nie spocząć na pozyskaniu tylko tych, wyżej wymienionych zawodników. Arsene Wenger jest również zainteresowany Di Marią, a Moyes innym kopaczem The Toffies, Bainsem. Defensor Evertonu jednak nie opuści klubu. Ponadto nie jest on aż tak potrzebny w zespole Diabłów. Na tej samej pozycji mają kilku znakomitych zawodników - kurs na to, że Baines zostanie w Evertonie wynosi 1.40. W drużynie Arsenalu wygląda to już nieco inaczej. Francuski szkoleniowiec ma wizję i dzięki większemu budżetowi może sprawić, że Kanonierzy będą niezwykle silni w kolejnym sezonie. Kurs na ewentualny transferów Di Marii do zespołu z Londynu to 4.00. Młodzież połączona z klasowymi zawodnikami z jednego z największych klubów świata to może być idealna mieszanka i klucz do utęsknionych trofeów.

Poza czołowymi klubami w Anglii są też inne transfery, które mogą dojść do skutku. Aston Villa jest bardzo bliska pozyskania Kozaka (napastnik Lazio). Włosi natomiast składają kolejnej oferty za YilmazaGalatasaray. Tym samym gdyby oba transfery wypaliły to... być może Christian Benteke opuści zespół z Birmingham. Niemniej niesamowity snajper nie jest łączony z żadnym klubem i być może pozostanie w swoim aktualnym klubie - kurs na to zdarzenie to zaledwie 1.02. Każda inna opcja to kursy 10.00+.

Aktualne okno transferowe wzbudza zatem wiele emocji. Dzisiaj może dojść do mnóstwa ciekawych transferów. Znamy już historie, gdzie to po cichu dochodziło do spektakularnych roszad. Media nie zawsze wszystko wiedzą. Dzisiejszy dzień będzie zatem niesamowicie ciekawe, szczególnie gdy do zakończenia ów okna zostaną minuty!

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!