Transferowy zawrót głowy!


Wiele się mówi o nadchodzącym okienku transferowym. Wiele spekulacji oraz plotek medialnych. Może dojść do wielu ciekaywch roszad, choć mogą to być i buble marketingowe, by tylko zachęcić inwestorów. Zapowiada się ciekawa walka psychologiczna w styczniu. 

Najwięcej mówi się o przejściu Radamela Falcao z Atletico Madryt. Ten niesamowity snajper jest w tej chwili vice liderem klasyfikacji strzelców z siedemnastoma bramkami na koncie w La Lidze. Kolumbijczykiem interesuje się wiele klubów. Najwięcej jednak chce wyłożyć nie kto inny jak Abramowicz. Po tym jak odszedł Drogba w zespole nie ma dobrego napastnika. Torres przez większą część czasu w Chelsea grał beznadziejnie. Ostatnio jednak się obudził i to może zmienić zdanie rosyjskiego inwestora. Falcao to jednak pewniejsza jednostka, strzela bez problemów. Ma gabaryty idealne na Premiership stąd też może jednak dojść do tego transferu. Naszym zdaniem Benitez wraz z jego przełożonym skuszą się na tę gwiazdę. Proponujemy lekko spróbować na to, iż Falcao trafi do The Blues po kursie 4.00.

Jeśli zatem Falcao ma trafić do Chelsea to zarazem w zespole The Blues nie będzie już potrzebny Fernando Torres. Hiszpan na pewno nie będzie chciał siedzieć na ławce i spróbuje szczęścia w innym klubie. Ma jednak ostatnio sporo szczęścia i trafia do sitaki rywali. Przekonuje do siebie fanów i zarząd. Dlatego jednak nie warto ryzykować tutaj zakładu na ewentualne przejście Torresa do inengo klubu.

W Anglii również żyje się transferem utalentowanego Zahy do Manchesteru United. Transfer jest niemal pewny. Niemniej wciąz nie wiadomo czy przejdzie w zimowym okienku, czy też w letnim. Znając Sir Alexa Fergusona będzie chciał się jednak wstrzymać i poczeka do lata. Młodziutki snajper zespołu Crystal Palace ma potencjał i strzela dość dużo goli jak na swój wiek. Ma jeszcze jednak czas, poza tym w Manchesterze jest na razie zbyt wielu genialnych napastników. Nasz typ: pozostanie w Crystal Palace po nadchodzącym okienku transferowym po kursie 1.85.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!