Wolski, Żyro, Mierzejewski - gdzie trafią w zimowym oknie?


Aktualne okno transferowe przynosi wiele ciekawych zmian i emocji. W Anglii doszło do kilku istotnych roszad. Szykują się również bombardowania na polskich kopaczy. Na celownikach zespołów z Niemiec i Włoch są Wolski, Żyro oraz Mierzejewski. Mimo wcześniejszych spekulacji może dojść do istotnych, szczególnie dla Legionistów przetasowań. Który z nich jest bliżej nowego klubu?

Wolski mimo kontuzji wciąż jest rozchwytywany. Najpoważniejszym kandydatem w zatrudnieniu młodego kopacza Legii jest Fiorentina. Były już zespół Artura Boruca jest pod wrażeniem młodego Polaka i podobno negocjują z Legią warunki transferu. Po pierwszych przebłyskach Wolskiego widać, że ma talent i jeśli zostanie dobrze poprowadzony może być gwiazdą. Naszym zdaniem jednak najlepiej zrobi jeśli zostanie. Niegdyś Matusiak pokusił się również na wyjazd do Włoch po świetnym sezonie i praktycznie stracił ten błysk. Możliwe, iż z Rafałem Wolskim będzie inaczej, lecz to jeszcze nie ta pora i powinien rozwijać się w Warszawie. Nasz typ: pozostanie w Legii po aktualnym okienku transferowym - 1.10 Unibet.

Podobna sytuacja ma się z Michałem Żyto. O niego jednak bije się Hannover 96. Warto dodać, iż dość mocno jest łączony z zespołem z Niemiec. Hannover potrzebuje tego typu pomocnika. Jednak Żyro również leczył kontuzje przez spory okres czasu i naszym zdaniem lepiej przejść rehabilitację i wrócić do odpowiedniej dyspozycji w Legii. Zespół z Sobiechem na czele będzie musiał się wstrzymać do okienka letniego. Nasz typ: pozostanie w Legii po aktualnym okienku transferowym - 1.15 Unibet.

Najciekawiej wygląda sytuacja Adriana Mierzejewskiego. Zawodnik Trabzonu gra bardzo chaotycznie i świetne występy przeplata tragicznymi i nie ma on pewnego miejsca w kadrze zespołu z Turcji. Polak jednak woli ciągle grać, a zespół, który stara się o niego powinien dać więcej szans na grę Polakowi. Ekipą, która wyraziła chęć pozyskania Mierzejewskiego jest Hoffenheim, który w tym sezonie radzi sobie słabo i potrzebują wzmocnień. Naszym zdaniem powinien to być strzał w dziesiątkę dla obu stron. Jeśli Trabzon dogada się względem finansowym z Farerami, to już niebawem ujrzymy Polaka w kadrze zespołu z Bundesligi. Nasz typ: Mierzejewski trafi do Hoffenheim w aktualnym okienku transferowym - 6.00 Unibet.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!