Zakłady specjalne: menedżerowie w 2013 roku!


Na najbliższy rok przygotowaliśmy dla Was bardzo interesujące zakłady specjalne związane z menedżerami z najwyższej półki. Wiele plotek jak i spekulacji słychać w mediach, stąd też warto zastanowić się nad każdym z zakładów.

Czy Arsene Wenger będzie wciąż trenerem Arsenalu w 2013 roku?

Arsene Wenger w Arsenalu jest równie szanowany jak Sir Alex Ferguson w zespole Czerwonych Diabłów. Zarząd do Francuza ma ogromne zaufanie. Zawsze jednak może się ono skończyć. kanonierzy od dłuższego czasu nie wywalczyli żadnego trofeum. Jest to powodowane notorycznym rozpadaniem się zespołu. Jak Arsene Wenger stworzy już niebagatelny kolektyw, to zawsze zawodnik chce odejść z zespołu, a zarząd nie ma nic przeciwko, ponieważ na tym zarabia. To jednak irytuje każdego fana jak i samego zainteresowanego. Naszym zdaniem Francuz wciąż będzie próbował stworzyć coś wspaniałego na Emirates i powinien wciąż trenować Arsenal przez kolejny rok. Naszym typem jest to, iż pozostanie trenerem do 31 grudnia 2013 roku po kursie 1.40.

Czy w zespole Chelsea będzie co najmniej trzech różnych trenerów w 2013 roku?

Benitez w zespole The Blues nie został zbyt dobrze przywitany. Po tym jak doznał niespodziewanej porażki w KMŚ wszyscy twierdzili, iż Abramowicz pozbędzie się go. Hiszpan dostaje jednak szanse. W meczu z Leeds w pucharze ligi wygrali 5:1, a w ostatniej kolejce Premiership zmiażdżyli Aston Villę 8:0!!! Widać, że Benitez odnalazł starą, skrytą moc w drużynie Chelsea. Nawet Fernando Torres rozstrzelał się przy swoim rodaku. Naszym zdaniem zatem, nie będzie aż trzech różnych trenerów w zespole Chelsea po kursie 1.10.

Czy Jose Mourinho podpisze kontrakt z jakimś angielskim zespołem w 2013 roku?

Real Madryt w aktualnym sezonie radzi sobie poniżej oczekiwań. W La Lidze mają jeszcze matematyczne szanse na tytuł. Realnie jednak myśląc nie mają szans dogonić Barcelonę. W Lidze Mistrzów awansowali z zaledwie drugiego miejsca, przez co w 1/8 natrafili na Manchester United. Będzie to ciężka rywalizacja, a patrząc na formę Królewskich to Diabły z Manchesteru nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem tej drużyny. jeśli zatem Portugalczyk skończy sezon bez żadnego trofeum może pożegnać się z Hiszpanią. Anglia to najlepszy kierunek dla The Special One. Sugerujemy zatem, iż odejdzie do Anglii w 2013 roku po kursie 1.85.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!