Premier League: Liverpool FC vs. Chelsea Londyn


Kolejny mecz w Premier League, który można nazwać hitem. Na Anfield Road dojdzie do pojedynku Liverpoolu FC Chelsea Londyn. Gospodarze wciąż z szansami na Ligę Europejską, goście natomiast biją się o miejsce w Lidze Mistrzów. Która z ekip wygra zatem ten ważny mecz?

Liverpool FC w tym sezonie to zespół w przebuedowie. Niemniej Brendan Rodgers radzi sobie całkiem nieźle i jego podopieczni zajmują siódme miejsce w tabeli i będą gonić sojwego lokalnego rywala. The Toffies wczoraj stracili punkty i przy dzisiejszej wygranej Liverpoolu strata będzie wynosić zaledwie trzy punkty. Ostatnia forma dzisiejszych gospodarzy jest słabsza. Dwa bezbramkowe remisy z rzędu. Rywalami byli: West Ham oraz Reading. 

Kadra The Reds dzisiaj bez: SterlingaBoriniegoAllena. W kadrze pojawił się Downing, który mógł dzisiaj nie zagrać. Niemniej drużyna gospodarzy wygląda solidnie i na pewno nie odpuszczą dzisiaj Chelsea.

Ekipa Rady Beniteza, Chelsea Londyn walczy o nawet trzecie miejsce w tabeli. Niemniej przy wygranych Arsenalu i Tottenhamu oni również powinni dzisiaj wywalczyć trzy punkty. Rywal jednak mimo wszystko silny i spodziewamy się ciekawego boju. Goście w ostatnim czasie porażka z City w pucharze Anglii, a także wygrana nad Fulham (3:0). Ponadto zespół nie ma poważniejszych braków kadrowych w ekipie The Blues. Goście również będą silni.

Historia spotkań w ostatnich latach zdecydowanie na korzyść Liverpoolu. W poprzednim sezonie na tym stadionie wygrali aż 4:1 z Chelsea. Dzisiaj będzie ciężko o tak łatwe zwycięstwo, niemniej są w stanie wygrać. Suarez też musi się wziąć za strzelanie, ponieważ goni go Van PersieTypujemy wygraną Liverpoolu w dzisiejszym meczu, aczkolwiek w wypadku remisu otrzymamy zwrot stawki.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Liverpool (DNB), 1.50 Unibet