Premier League: Manchester United vs. Aston Villa


Ogormnie ważny mecz przed nami w Premier League. Już dzisiaj najrpawdopodobniej dowiemy się, iż Manchester United wywalczy swój 20. tytył mistrzowski. Niemniej łatwo na pewno nie będzie, pnieważ rywalem jest zespół Aston Villi. Goście bowiem walczą o utrzymanie i na pewno nie odpuszczą tego spotkania.

Czerwone Diabły dzięki wczorajszej porażce Manchesteru City z Tottenhamem już dzisiaj mogą sobie zapewnić tytuł. Warunkiem jest jednak zwycięstwo w tym meczu. Sir Alex Ferguson na pewno podejdzie bardzo poważnie do tego spotkania i już dzisiaj na Old Trafford zapewni tytuł swojej drużynie. Zespół gra ostatnio bardzo swobodnie. Pokonali łatwo Stoke, a i zremisowali z Młotami po przeciętnym spotkaniu. Niemniej dzisiaj koncentracja na najwyższym pozimie i na pewno gospodarze wyjdą w pełni zmotywowani.

Szkocki szkoleniowiec dzisiaj nie skorzysta z usług dwóch zawodników. Są nimi: Young, który już do końca sezonu nie zagra, a także Scholes. Reszta kadry jest jednak do dyspozycji sir Alexa i na pewno wystawi najsilniejszą jedenastkę. Van Persie również zagra, ponieważ walczy o króla strzelców i potrzebuje bramek.

Aston Villa niestety nie ma udanego sezonu. Zajmują siedemnaste miejsce w tabeli i do końca będą walczyć o utrzymanie. Za plecami, ze stratą trzech punktów czai się ekipa Wigan. Ponadto Aston Villa ma gorszy bilans bramkowy i to jest ich mankamentem. Dzisiaj zatem na pewno nie odpuszczą. Warto dodać, iż forma gości jest niesamowicie wysoka. Na pięć spotkań przegrali tylko raz i to z Liverpoolem. Kolejne spotkania wygrywali, a jedno zremisowali. Są zatem w "gazie" i dzisiaj na pewno nie odpuszczą. Ponadto w kadrze pojawi się Agbonlahor, który był nie wiadomą, a to istotna wiadomość.

Historia spotkań obu ekip jest na korzyść Czerwonych Diabłów w ostatnich sezonach. To bardzo wygodny rywal dla podopiecznych sir Alexa Fergusona. Zatem dzisiaj ponownie spodziewamy się ich wygranej i kolejnego triumfu w angielskiej Premier League. Gospodarze dzisiaj gładko wygrywają z Aston Villą, to jest nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Manchester United (-1 EH), 1.60 Unibet