Premier League: Manchester United vs. Everton


Brytyjskie media mówią o dzisiejszym meczu Premier League, iż jest on spotkaniem o tytuł. The Citizens bowiem wczoraj przegrali niespodziewanie z Southamptonem. Dzięki temu Manchester United może dzisiaj powiększyć przewagę do 12 oczek! Zadanie będzie jednak trudne, ponieważ rywalem jest Everton, który w poprzednim sezonie przyczynił się do tego i United nie zdobyli tytułu.

Zawodnicy grający na codzień na Old Trafford są w niebywałej formie w tym sezonie i ewidentnie zasłużyli na tytuł. Są zdecydowanymi liderami i mają ogromny potencjał. Ostatnia forma to trzy wygrane z rzędu. Dwukrotnie pokonali Fulham, raz w pucharze Anglii, a raz w lidze. W międzyczasie wygrali też ze Świętymi. Czerwone Diabły są w bardzo ustabilizowanej formie. Dzięki czemu ciężko jest ich pokonać.

W zespole Manchesteru United jedyną absencją jest Darren Fletcher. Do kadry po kontuzji wraca dzisiaj Young, poza tym CarrickJones są również gotowi do gry. Ekipa Czerwonych Diabłów ma ma zatem niemal pełną kadrę na dzisiejszy pojedynek.

The Toffies pod wodzą Moyesa radzą sobie fenomenalnie. Zajmują wysokie, szóste miejsce i na pewno będą walczyć o puchary europejskie do samego końca. Mimo to po sezonie najprawdopodobniej odejdzie Szkocki trener. Chciał on wzmocnić klub w ostatnim oknie transferowym, nie dostał jednak funduszy na ten cel. Łączy się go z Realem lub Chelsea. Stąd też będzie chciał się pożegnać z Evertonem w efektowny sposób. Czy uda mu się zatem wygrać z Manchesterem United?

Goście zagrają dzisiaj bez Hibberta (5/0 obrona), a także Colemana (14/0 pomoc). Nie są to jakieś poważne straty i Moyes z ekipą również będą bardzo mocni w dzisiejszym pojedynku.

Na starcie sezonu Everton pokonał Manchester United 1:0. Dzisiaj na pewno ekipa prowadzona przez Sir Alexa Fergusona będzie chciała zemścić się za dwie ostatnie wpadki z The Toffies. Naszym zdaniem będą mieli do tego najlepszą sytuację i motywację zarazem. Wygrana Czerwonych Diabłów to najlepszy tym na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Manchester United wygra, 1.75 Unibet