Puchar Anglii: Manchester Utd. vs. West Ham Utd.


Dzień drugi powtórzonych starć w Pucharze Anglii. Zapowiada się emocjonująca walka o awans do kolejnej fazy tego prestiżowego turnieju. Manchester United, który ledwo wyrównał w pierwszym meczu do stanu 2:2 podejmie West Ham United. Dzisiaj będą zawodnicy Diabłów mocno faworyzowani. Młoty na pewno nie poddadzą się bez walki. Szykuje się wielka bitwa na Old Trafford!

Gospodarze tej rywalizacji zajmują zdecydowane pierwsze miejsce w tabeli Premier League. Nie widać by miał ktokolwiek im zagrozić. Sir Alex Ferguson ma jednak chrapkę na więcej tytułów, marzy mu się ponowna potrójna korona. Forma zespołu wskazuje na to, że mają szansę tego dokonać. W ostatnim meczu ograli Liverpool, choć nie aż tak łatwo, bo 2:1. W pierwszej połowie Czerwone Diabły zdominowały kompletnie rywala, ale w drugiej już szanse można było oceniać 50/50. Dzisiaj zatem morale będą jeszcze większe niż zwykle, ponieważ wygrana nad odwiecznym rywalem to coś więcej niż 3 punkty.

Do kadry Manchesteru United wraca dwóch rewelacyjnych kopaczy. Wayne Rooney najprawdopodobniej zagra od pierwszej minuty, a Nani powinien usiąść na ławce rezerwowych. Dzięki tym dwóm powrotom szkocki trener ma w końcu pełną kadrę do dyspozycji.

Młoty to ekipa spisująca się nieźle w Premier League, lecz brakuje im jeszcze więcej koncentracji by walczyć o puchary. Mimo to jedenaste miejsce w tabeli jak na beniaminka to bardzo dobry rezultat i powinni spokojnie sie utrzymać. Po remisie z Diabłami pokazali jednak swoją gorszą stronę ulegając Sunderlandowi aż 0:3. Zagrali fatalnie po tym jak pokazali, że mogą walczyć z najlepszymi. Z Manchesterem zwycięstwo wymknęło się im w ostatnich sekundach spotkania. Dzisiaj wyjdą na murawę ze sportową złością.

Przyjezdni dzisiaj wystąpią bez Collinsa co bardzo osłabia linię defensywną. W dodatku Collins zdobył dwa gole w meczu z Diabłami! Bos drużyny powiedział, żeNie radzimy sobie zazwyczaj na wyjazdach. Nie strzelamy goli co jest największym problemem. Widać, że zdają sobie sprawę ze słabszej dyspozycji na wyjazdach i to zarazem może być kolejnym kluczem do porażki.

Manchester United jest zdecydowanym faworytem. Sir Alex Ferguson tym razem wystawi nieco silniejszą kadrę niż w pierwszym meczu by spokojnie wywalczyć awans do kolejnej fazy tego turnieju. Spodziewamy się gładkiego wygranego meczu ze strony gospodarzy. Naszym typem jest zatem wygrana Diabłów.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Diabły wygrają, 1.26 Unibet