Puchar LDV Vans: Bristol City vs. Bristol Rovers


Jeden mecz pucharu LDV Vans przed nami. Będzie to jednak bardzo emocjonujący mecz, gdyż dojdzie do boju derbowego. Bristol City podejmie na własnym obiekcie Bristol Rovers. Która z tych ekip okaże się lepsza w bratobójczym pojedynku? Gospodarze będą minimalnymi faworytami, aczkolwiek w derbach wszystko się może zdarzyć.

Bristol City reprezentuje League One. Jest zatem o jedną klasę rozgrywek wyżej niż ich miejscowy rywal. Niemniej gospodarze nie grają dobrze w nowym sezonie. W pięciu spotkaniach ligowych zdobyli jedynie trzy punkty i tym samym są jedną z najgorszych ekip w lidze. Plusem w tym wszystkim jest to, że jednak tylko w dwóch meczach ulegli i to po zaciętej walce. Ponadto wyeliminowali też Crystal Palace z Capital One Cup. Widać zatem, że zależy im na pcharowych eskapadach.

Bristol Rovers pragnie awansować do League One. To ich priorytetowy cel na ten sezon. Niemniej nie przejdą obok okazji, która im się trafiła - czyli mecz derbowy. Są zespołem może i klasę rozgrywkową niżej, ale Sezon zaczęli znacznie lepiej - są na 11. miejscu w tabeli. Ponadto dwa ostatnie mecze ligowe wygrali. Dzisiaj jednak czeka ich znacznie lepszy rywal niż dotychczas. Mimo to mogą mieć lepsze morale od swoich lokalnych przeciwników.

Trener gości, Ward bardzo respektuje swojego rywala. Ponadto na łamach BBC oznajmił, że rywale są znacznie silniejsi, ale podczas spotkań pucharowych (a i derbowych) wszystko jest możliwe. Obaj panowie będą mieli dzisiaj twardy orzech do zgryzienia, natomiast w Bristol odbędzie się niezwykle ciekawy pojedynek.

Obie drużyny rozegrały między sobą aż 103 spotkania! Dzisijsi gospodarze wygrali aż 42 z nic, 33 razy padł remis. Gościom udało się zwyciężyć zaledwie 28 razy. Ostatnie mecze, które były rozgrywane dość dawno należały do wyrównanych. Niemniej dzisiaj powinien być jednak widoczny aspekt różnicujący oba zespoły - mianowicie dwa różne poziomy rozgrywek. Tym samym liczymy na wygraną Bristolu City.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bristol City wygra, 1.78 Unibet