Puchar Ligi: Shamrock vs. Sligo Rovers


Kluczowy mecz półfinałowy pucharu ligi w Irlandii. Ekipa Shamrock zagra z zespołem Sligo Rovers. Goście są blisko bezpośredniego awansu do europejskich pucharów. Shamrock niestety ma z tym spory problem. Dzisiaj zatem bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek przed nami. Która z ekip jest w stanie awansować?

Shamrock Rovers to drużyna, która w tym sezonie jest bardzo nieobliczalna. Po słabszym okresie potrafią nagle wybić się do góry i walczyć o czołowe miejsca. Niemniej nagle ich dyspozycja spada. Tak jest i teraz. Aktualnie w lidze zajmują piąte miejsce i tracą nadzieję na bezpośredni awans do Ligi Europy - zbyt duża strata punktowa. Ponadto ostatnia forma gospodarzy jest niezwykle słaba. Trzy porażki z rzędu, w tym i w spotkaniu towarzyskim, co na pewno nie było dobrym pomysłem. Zespół ostatnio uległ liderowi, St. Patrick's 0:4.

Sligo Rovers to natomiast drużyna, która gra zupełnie przeciwnie. Są wciąż w ustabilizowanej dyspozycji i zajmują komfortowe, trzecie miejsce. Na pewno będą walczyć nawet o tytuł. Tracą bowiem tylko cztery oczka do lidera. Forma gości jest dużo solidniejsza. Wygrali swoje dwa ostatnie mecze ligowe - z Derry 2:1 i z Bray Wanderers 2:0. Zespół ma chrapkę na to by ponownie wywalczyć tytuł mistrzowski. Mają odpowiedni potencjał do tego, ale i to może skutkować nieco mniejszym zaangażowaniem w pucharze ligi.

Drużyna przyjezdnych ma bardzo dobrą kadrę w aktualnym sezonie. Jest świetnie prosperujący i wyróżniający się Elding (18/10 napad). On trzyma w ryzach całą linię napadu. Ponadto jest przykładem dla młodych, jak Greene'a (16/5 napad). Młodzik wrócił ostatnio do kadry i ponownie zaczął strzelać. Dzisiaj ta dwójka może być mocną bronią Sligo.

Obie drużyny w tym sezonie rozegrały dwa mecze między sobą. W obu padły remisy - 0:0 oraz 1:1. Gospodarzom dużo bardziej zależy na awansie do finału. Stracili szansę na ligowe, wysokie miejsce. Sligo również nie jest pewne występów w LE czy LM, ale mają na pewno duże szanse by dostać się do europejskich pucharów. Tym samym typujemy wygraną gospodarzy w tym boju.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Shamrock wygra, 2.65 Unibet