Serie A: Napoli vs. AS Roma


Wielkie emocje przed nami dzisiaj w Serie A. Spodziewamy się wielkiej walki, ponieważ obie ekipy bezpośrednio rywalizują ze sobą o lepszą pozycję i grę w pucharach. Napoli podejmie na swoim stadionie AS Romę. Będzie to wielki hit i bardzo ekscytujący pojedynek dla obu zespołów. Fani obu ekip jak i Serie A zacierają już ręce na ten mecz. Który z zespołów wyjdzie bardziej skoncentrowany?

Zespół z Neapolu gra bardzo chaotyczny sezon. Po niezłej serii zaczeli grać dużo słabiej i aktualnie zajmują piąte miejsce w tabeli. Jest to wbrew pozorom słaba lokata, a jest to spowodowane ostatnia, słabą formą. Na pięć spotkań ulegli aż czterokrotnie! To bardzo dziwna sytuacja dla gospodarzy. Pogrążały ich zespoły z Eindhoven, Mediolanu oraz dwukrotnie z Bolonii - puchar oaz liga. W ostatnim meczu 2012 roku w końcu się przebudzili i ograli Sienę. Dzisiaj będzie jednak niesamowicie ciężko, gdyż rywali z tej górnej półki.

Kadra Napoli jest bardzo dobra na nadchodzący mecz. Zabraknie jedynie Cannavaro (16/0 obrona) oraz nieistotnego Gravy (0/0). Pozostali kopacze w bardzo dobrej kondycji i chcą wejść w nowy rok ze zwycięstwem. Warto też dodać, a to istotna sprawa dla obu zespołów - Juve przegrało i trzeba je gonić póki jest okazja.

Drużna gości gra bardzo dobrze jak na swoje możliwości. Zajmują jedną pozycję niżej niż ich dzisiejszy przeciwnik - szóste miejsce. Zapowiada się zatem dzisiaj bardzo ciekawy pojedynek. Forma Romy jest dużo lepsza, jest to wręcz negatyw formy zespołu gospodarzy - cztery wygrane i porażka. Ulegli jedynie w starciu z Chievo Veroną. Poza tym ogrywali zespoły Fiorentiny, Atalanty czy Milanu. Ostatni mecz rozegrali z Orlando, a był to towarzyski pojedynek na luzie. 

Roma podejdzie do dzisiejszego spotkania bez jednego zawodnika. Jest nim zawieszony Marquinhos (14/0 obrona). Trener przyjezdnych na pewno go dobrze zastąpi, mają bowiem szeroką kadrę do roszad. Pozostali kopacze wystąpią w dzisiejszym starciu, wraz z żywą legendą Romy, Tottim. Będzie to zatem bardzo dobry i otwarty mecz. 

W ostatnich latach pomiędzy tymi zespołami pada spora liczba goli. Dzisiaj również zapowiada się na bardzo otwarty mecz, szczególnie, że dla obu zespołów ważne są 3 punkty i może to być mecz na zasadzie wymiany ciosów. Sądzimy zatem, że warto pójść w tym spotkaniu w stronę goli. Naszym typem jest powyżej 2.5 gola w tym starciu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 2.5 gola, 1.38 Unibet