Orlen Liga: Legionovia vs Impel


Skład zespołu z Legionowa na papierze wygląda obiecująco. Magdalena Saad na libero i przede wszystkim nowe zawodniczki, dwie Serbki: Tamara Rakić, Olga Raonić, ale także Berenika Tomsia (ale próbuje się przebranżowić na atakującą). Oprócz tego Anna Rybaczewski z ASPTT Mulhouse oraz Amerykanka Lauren Barfield. Odeszły m.in. Ilona Gierak, Małgorzata Skorupa oraz Marta Siwka. W składzie pozostały m.in. Anna Sołodkowicz, Kinga Bąk oraz Marta Łukaszewska.

Legionovia dotychczas wywalczyła jeden punkt, ale mierzyła się z drużynami, które kończyły poprzedni sezon w pierwszej części tabeli. Tie break z Muszynianką nie jest największym wyczynem, szczególnie po blamażach w Dąbrowie Górniczej i Bielsku-Białej. Warto jednak zauważyć, że Legionovia u siebie gra dużo lepiej, o ile nie w przypadku każdej drużynie można mówić o atucie boiska, tu jest to ważna sprawa.

Impel Wrocław stracił tylko Maję Ognjenović - rozgrywającą, to największa strata, oprócz tego odeszły Wioletta Szkudlarek i Marta Haładyn. Doszły natomiast Frauke Dirickx, Magdalena Gryka, Monika Martałek, Agnieszka Kąkolewska, Ewelina Sieczka, Joanna Kaczor oraz Maren Brinker. Pod wodzą Tore Aleksandersena te dziewczyny stać na bardzo dużo!

Drużyna z Dolnego Śląska mierzyła się na razie z PGNiG Naftą Piła, BeefMaster Budowlanymi Łódź oraz Pałacem Bydgoszcz. Rywale słabi, ale wszystkie zwycięstwa przekonujące. W ostatnim meczu nie grała Makare Wilson, a okazało się także, że kontuzja na pół roku wyeliminowała Monikę Martałek. Impelanki mają jednak na tyle dobry skład, że nie jest to zbyt duża strata, pozyskano zresztą już nową zawodniczkę.

Impel jest zdecydowanym faworytem w tym starciu, ale linia ustawiona jest stosunkowo nisko. Legionovia przy dopingu własnej publiczności będzie w stanie powalczyć, ale raczej na niespodziankę nie ma co liczyć.

Nasz typ: powyżej 135.5 punktów w meczu Legionovia vs Impel @1.50

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!