Orlen Liga: Po pięć setów w Atlas Arenie?


Dąbrowa wysoko była wyceniana przed sezonem, ale na razie ten zespół nie potrafił wzbić się na wyżyny.

Przegrane z Atomem, Chemikiem, Muszynianką i Impelem nie świadczą dobrze o formie zespołu. Potem było jeszcze gorzej, z PGNiG Piła zakończył się mecz w tie breaku, ale styl pozostawał wiele do życzenia, natomiast porażka z Beef Master Budowlanymi Łódź okazała się totalnym blamażem. Waldemar Kawka ustąpił miejsca nowemu trenerowi, którym został Włoch - Nicola Negro.

Forma się lekko ustabilizowała, a gra poprawiła, ale wciąż zespoły wyżej notowane stanowiły barierę nie do pokonania dla MKS-u. Tylko Atom Trefl Sopot przegrał w hali przy Alei Róż.

BeefMaster Budowlani Łódź po dwóch latach przerwy zyskał nowego tytularnego sponsora (wcześniej była nim Organika). Skład również został mocno pozmieniany, ze stanowiska trenera ustąpił Maciej Kosmol, a zastąpił go Adam Grabowski.

Beef Master Budowlani Łódź na początku głównie zmagały się nie z przeciwnikami, ale z problemami wewnątrz drużyny. Niespodziewanie  łodzianki wygrały z Dąbrową Górniczą i awansowały na 4. miejsce w tabeli, po I rundzie ostatecznie zajęły 5. pozycję.

Aktualnie dąbrowianki są na 5. miejscu, a łodzianki na 7. pozycji. Do końca fazy zasadniczej oba zespoły mają dwa mecze. Budowlane niżej nie spadną, więc jest to dość pocieszające, natomiast dąbrowianki mogą się wspiąć na 4. miejsce, bo w ostatniej kolejce grają z Pałacem Bydgoszcz.

W Atlas Arenie zapowiada się arcyciekawe spotkanie. Obie drużyny potrzebują punktów, dodatkowo Dąbrowa chce rewanżu za porażkę w I rundzie. Łodzianki natomiast będą chciały udowodnić, że to nie był przypadek.

Faworytkami są przyjezdne (@1.35), jednak skoro Budowlane potrafiły sprawić niespodziankę w I rundzie, dlaczego nie miałyby tego uczynić jeszcze raz? (@2.95)

Prawdopodobnych jest w tym spotkaniu pięć setów, a więc może paść powyżej 180 punktów (@1.90), dobrze wygląda także typ na Budowlane z handicapem +1.5 seta (@2.00).

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!