Orlen Liga: Typy na sobotę!


W poprzedniej kolejce sprawcą największej niespodzianki był Impel Wrocław. Po zwolnieniu trenera Rafała Błaszczyka i zatrudnieniu szkoleniowca ze Skandynawii, Impel odżył. Na dobry początek, wrocławianki pokonały 3:0 mistrza Polski, Atom Trefl Sopot. Nareszcie coś zaczęło się dziać w szeregach Impelu, w tym wygranym meczu świetnie zagrała Makare Wilson, ale także Katarzyna Konieczna i Bogumiła Pyziołek. Sprowadzenie Ognjenović wydaje się dobrym ruchem, bowiem zawodniczka świetnie rzadzi sobie na rozegraniu, dobrze rozumiejąc się z koleżankami. Wrocławianki we własnej hali podejmą wicemistrza kraju Bank BPS Muszyniankę Fakro Muszynę. Dziewczyny z uzdrowiska grają ostatnio bardzo dobrze, po odpadnięciu z Ligi Mistrzyń, właściwie ciężko się do czegoś przyczepić. Ataki Sanji Popović przynoszą odpowiedni skutek. Muszyna w lidze oraz w Pucharze CEV dwukrotnie rozbiła BKS Aluprof Bielsko-Biała, trener Bogdan Serwiński spokojnie mógł korzystać ze zmienniczek. Łatwo przyjezdnym na pewno nie będzie, ale więcej niż seta stracić nie powinny.

Pałac Bydgoszcz w Hali Łuczniczka przyjmie siatkarki AZS-u Białystok. Choć przyjezdne są nękane wszelkimi możliwymi problemami, walczą i nie poddają się, także w pojedynczych spotkaniach. Pałacanki przed tygodniem gościły w Łodzi, gdzie poległy z Budowlanymi w kiepskim stylu. Choć udało im się ugrać seta, przyjęcie było na tragicznym poziomie. Zespół w ryzach starała się trzymać Rachael Adams, ale samej ciężko było jej przeciwstawić się łodziankom. Dodatkowo Amerykanka zmagała się z problemami żołądkowymi, podobnie było z Anną Grejman. Białostoczanki w składzie z juniorkami, ale także z waleczną Natalią Kurnikowską są w stanie choć przez część meczu nawiązać walkę z jednym ze słabszych zespołów w lidze.

Ciekawie zapowiada się przyjazd sopocianek do Piły. Malesević na swoim Twitterze oznajmiła, że PTPS w tym meczu walczy o 4. miejsce. Pilanki wielokrotnie w tym sezonie pokazywały, że skład opierający się właśnie na Malesević i dobrych i bardzo dobrych polskich zawodniczkach, może zdziałać wiele. Sopocianki są w małym kryzysie, więc w trzech setach nie wygrają, ale wydaje się mimo wszystko, że nie powinny wyjechać z Piły bez punktów.

Nasze typy:
- poniżej 180.5 punktów w meczu Impel - Muszynianka @1.60
- AZS Białystok z handicapem +2.5 seta @2.65

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!