Orlen Liga: Typy na weekend!


W piątek na parkiet w Hali Orbita wyjdą siatkarki Impelu Wrocław, które ugoszczą BKS Aluprof Bielsko-Biała. Można powiedzieć, że sytuacja w obu klubach jest całkowicie odmienna. Impel próbuje wychodzić z kryzysu, a Aluprof się w nim pogrąża. Wrocławianki po odejściu Rafała Błaszczyka nareszcie zaczynają grać w siatkówkę i to przynosi efekty. Zwycięstwo z Atomem Trefl Sopot raczej przypadkiem nie było, bo choć potem nastąpiły porażki, to urwały po secie Muszynie i MKS-owi. We Wrocławiu jednak brak liderki, a Aluprof ma dużo równiejszy skład, może po słabszym meczu błyśnie Joanna Wołosz, powrócą Czeszki i Włoszka do gry. Impel zapowiada wielki powrót i niby wszystko wydaje się być fajne, ale chyba takie zespoły jak Aluprof, to jeszcze nieco za dużo.

W sobotę o 17. AZS Metal-Fach Białystok ugości Siódemkę Legionovię Legionowo. Dla przyjezdnych to bardzo ważny mecz, bowiem ostatnio ciężko o jakiekolwiek punkty drużynie spod stolicy i mecz z Białymstokiem jest na to szansą. Zespół z Podlasia ma mnóstwo problemów i same siatkarki wskazują na to, że... byle do końca. Siódemka jest faworytem i powinna wygrać.

Pałac Bydgoszcz powita u siebie liderki tabeli - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Podopieczne Bogdana Serwińskiego w środę z Białymstokiem zagrały drugą szóstką, odpocząc mogły największe gwiazdy, ale teraz koniec obijania, trzeba obronić się przed atakami Rachael Adams.

W ostatnim sobotnim meczu PTPS Piła zmierzy się z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza. Pilanki miały aspiracje, ale wyszło jak wyszło, trochę przez problemy zdrowotne i pewne niedotrzymania umów. MKS może z Imeplem nie zagrał zbyt dobrej siatkówki, jak zawsze towarzyszyły im przestoje, ale grał do końca, Joanna Kaczor potrafiła wyciągnąć wynik i na szczęście skończyło się w miarę szybko. W Pile ten wynik może wyglądać bardzo podobnie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Nasze typy:
- zwycięstwo Aluprofu Bielsko-Biała @1.72
- powyżej 160.5 punktów w meczu PTPS - MKS @1.72