PlusLiga: Typy na sobotę!


Z jednej strony ten mecz można uznać za hit kolejki, bo obie drużyny są w czubie tabeli, ale za tym, że do tego miana jeszcze trochę brakuje, przemawiają pewne fakty... W bydgoskiej hali Łuczniczka miejscowa Delecta zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów, wielokrotnym mistrzem Polski. Dlaczego to nie hit? Bydgoska drużyna NIGDY nie wygrała ze Skrą, co więcej - nie udało im się wyrwać nawet punktu. Bełchatowianie muszą podnieść się z kryzysu i trzech z rzędu porażkach z Jastrzębskim Węglem (w Pucharze Polski i lidze). Kontuzje powoli opuszczają wicemistrza Polski i wydaje się, że to dobry moment, żeby przerwać tą nieszczęsną passę...

Ciekawie zapowiada się starcie w Częstochowie, gdzie Wkręt-met AZS zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Spotkanie ma dodatkowy smaczek, bowiem na początku listopada drużyna AZS-u odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze, dokonała tego nie u siebie, lecz w Hali Podpromie, na trudnym terenie! Resovia na pewno będzie chciała zrewanżować się za tą niespodziewaną porażkę, bowiem w pewnym sensie to plama na honorze - przegrana z najsłabszą drużyną ligi, z którą nikt inny nie przegrał. Resovia nawet pomimo kilku braków kadrowych jest zdecydowanym faworytem i nawet Dawid Murek nie powinien ich powstrzymać!

W meczu drużyn z drugiej części tabeli Effector Kielce podejmie we własnej hali Lotos Trefl Gdańsk. Gospodarze są faworytami, a do zwycięstwa może ich poprowadzić Nikołaj Penczew, podobnie jak miało to miejsce w I rundzie fazy zasadniczej, ale podczas spotkania w Gdańsku. Wtedy górą byli kielczanie i to bez większych problemów. Czy teraz będzie podobnie? Effector wygrywa spokojnie z drużynami typu AZS czy Indykpol, ale to Lotos potrafił zwyciężyć z Zaksą. Znów faworytami są kielczanie, ale wydaje nam się, że nie będzie tak łatwo, jak w Gdańsku.

Nasze typy:
- zwycięstwo PGE Skry Bełchatów @1.42
- Asseco Resovia Rzeszów z handicapem -2.5 seta @1.80

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!