ATP Atlanta: Półfinały!


Dwóch Amerykanów, reprezentant RPA oraz Australijczyk, z czego najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest ten ostatni.

Ryan Harrison może być dumny ze swojego brata Christiana, który w II rundzie stawił mocny opór Johnowi Isnerowi, ostatecznie przegrał, ale Harrison wziął z niego przykład i w kolejnej rundzie walczył do ostatniej kropli... potu z Santiago Giraldo. Wcześniej Ryan pokonał Igora Sijslinga i Marinko Matosevicia. Zadanie przed nim bardzo ciężkie, bo pokonanie Kevina Andersona to ciężka sprawa. Reprezentant RPA w sumie się tutaj męczy, bo stracił sety z Denisem Istominem czy Matthew Ebdenem, ale w decydujących partiach nie miał sobie równych. Jeśli Anderson nie odprawi niżej notowanego reprezentanta gospodarzy, to będzie to ogromna niespodzianka.

Lleyton Hewitt zdaje się być już pod koniec swojej kariery, ale nigdy nie można odmawiać waleczności Kangurowi, tak samo, jak nie wypada mówić źle o jego kibicach, podróżujących za nim po całym świecie. Hewitt lekko niespodziewanie zameldował się w półfinale, ale nieco sprzyjała mu drabinka, bo Edouard Roger-Vasselin, Rhyne Williams czy Ivan Dodig do najtrudniejszych przeciwników zdecydowanie nie należą.

Hewitt i Isner grali ze sobą już sześć razy i Amerykanin lepszy był tylko w poprzednim sezonie na trawie w Newport. Hewitt wygrywał raz w 2009 roku, dwukrotnie w 2010 i także dwa razy w tym sezonie: w Indian Wells oraz w Newport, czyli dwa tygodnie temu. Ostatnie mecze były najbardziej wyrównane, nic dziwnego, bowiem Isner mocno się poprawił w każdym elemencie gry.

Isner był już nawet w Top 10, ale ostatnie słabsze rezultaty i kontuzja kolana podczas Wimbledonu, spowodowały spadek. We wspomnianym Newport Amerykanin dotarł do półfinału i po tygodniu przerwy pokonał Christiana Harrisona oraz Jamesa Blake'a.

Spotkanie zapowiada się po raz kolejny na wyrównanie. Warto zwrócić uwagę na to, że Amerykanin często mecze rozpoczyna od tie breaków. Dlaczego nie miałoby być tak i tym razem? Hewitt również dysponuje dobrym serwisem, a ponieważ ciężko w tym spotkaniu wytypować zwycięzcę, warto zaryzykować nasz typ!

Nasze typy: Anderson @1.32 oraz powyżej 10.5 gemów w I secie meczu Hewitt vs Isner @2.16

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!