ATP Brisbane: Typy na noc!


Tylko cztery spotkania singlowe zaplanowano na najbliższy dzień, ale za to świetnie zapowiadające się!

Na początek na kort wyjdzie Florian Mayer, czyli człowiek o ogromnym zasięgu ramion, a jego rywalem będzie Santiago Giraldo. Kolumbijczyk, jakby wbrew pochodzeniu, potrafi grać dobry tenis także poza kortami ziemnymi. W tym wypadku faworytem jednak jest Niemiec i nie ulega to wątpliwości. Obaj zawodnicy ostatni sezon zakończyli dość kiepsko, Florian nie przepada za turniejami halowymi i w trzech ostatnich startach nie wygrał meczu. Natomiast Giraldo przedwcześnie zakończył sezon z powodu kontuzji w Challengerze w Cali. Zawodnicy nie mieli okazji jeszcze ze sobą grać w turnieju, ale szykuje się mimo wszystko zwycięstwo wyżej notowanego Mayera.

Zdecydowanym faworytem w swoim meczu jest Marcos Baghdatis, który na kort wyjdzie przeciwko Benjaminowi Mitchellowi, który aktualnie klasyfikowany jest w czwartej setce. Australijczyk nigdy jeszcze nie pokonał zawodnika wielkości swojego rywala, ale nie jest na straconej pozycji. Cypryjczyk ożenił się z Karoliną Sprem i częściej można było usłyszeć, że został ojcem. Końcówkę sezonu miał bardzo pozytywną, notując dobry wynik z Sztokholmie, później przegrał z Gillesem Simonem w Paryżu, ale Francuz był tam bardzo dobrze dysponowany. Faworytem Cypryjczyk, ale 20-letni Mitchell być może powalczy.

Ciekawa sytuacja w starciu Juliena Benneteau z Jarkko Nieminenem. Leworęczny Fin nigdy nie przegrał ze starszym z braci Benneteau. Francuz w pięciu starciach zdobył zaledwie dwa sety. Być może Nieminen mu nie leży, ale ma większy potencjał i kiedyś niechlubną passę przerwać powinien, może właśnie teraz? Niewątpliwie dodatni head-to-head wpływa na kursy, dzięki czemu Jarkko jest faworytem. Można spróbować, szczególnie dlatego, że rok temu Benneteau przegrał ze swoim rywalem w finale w Sydney. Rewanż by się przydał...

W ostatnim spotkaniu Marinko Matosević będzie próbował nawiązać równorzędną walkę z Keiem Nishikorim. Samuraj zanotował fantastyczny sezon i nie należy do zawodników, którzy sobie coś odpuszczają, dlatego nie powinna tu się przydarzyć żadna niespodzianka.

Nasze typy:
- zwycięstwo Floriana Mayera @1.42
- zwycięstwo Juliena Benneteau @2.06

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!